Login: Hasło:
przypomnij hasło, rejestracja
strona główna

 • wózek Terrano 3w1 kolor soleo
  wózek Terrano 3w1 kolor soleo
  cena:590 zł
 • Samolot interaktywny
  Samolot interaktywny
  cena:12 zł
 • Kolejka edukacyjna labirynt z pluszakami
  Kolejka edukacyjna labirynt z pluszakami
  cena:19 zł
 • Skrzynka narzędziowa
  Skrzynka narzędziowa
  cena:15 zł
 • wózek Terrano 2w1 2 kolory
  wózek Terrano 2w1 2 kolory
  cena:550 zł
 • wózek Terrano 3w1 kolor soleo
  wózek Terrano 3w1 kolor soleo
  cena:590 zł

e-maluchy.pl

ETG  Ewa  Górczyńska
01-376 Warszawa
ul. Dźwigowa 51
odbiór towarów czwartki godz. 10-12 po wcześniejszym kontakcie.

Istnieje możliwość umówienia się na odbiór towarów w innych godzinach.

DANE KONTAKTOWE
Tel. : 608388515
marvellka@e-maluchy.pl

Właścicielem sklepu jest firma:

ETG Ewa Górczyńska
01-376 Warszawa
ul.Dźwigowa 51
NIP 5271162697 Regon 012998093

Zamówienia w naszym sklepie może składać każdy klient, który ukończył 18 lat.
Zamówienia można składać przez koszyk w sklepie internetowym, wypełniając prawidłowo formularz, telefonicznie potwierdzając mailem, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub osobiście w sklepie stacjonarnym przy ul.Dźwigowej 51 w Warszawie. Zamówienia telefoniczne potwierdzamy mailem, podając cenę za dany towar i warunki dostawy.
Każdy klient otrzymuje paragon lub na życzenie fakturę oraz gwarancję na zakupiony towar. Ceny zawierają podatek VAT.
Paczki wysyłamy ubezpieczone, głównie kurierem DHL i Patron Service po wpłacie na konto i za pobraniem. Towary  dostępne wysyłamy po przyjęciu zamówienia, lub wpłacie na konto. Przy opcji przelewu na wpłatę czekamy 7 dni. Kurier wysyła w dniu zabrania od nas paczki, na podanego przez klienta maila powiadomienie o numerze paczki i stronie internetowej kuriera. Klient może śledzić co się dzieje z paczką i wie, że paczka jest w drodze i że należy pozostać w domu w celu jej odebrania. Gdyby klient chciał wyjść z domu, należy skontaktować się osobiście z kurierem i umówić się na daną godzinę. Należy być również pod podanym w zamówieniu telefonem i odbierać pocztę mailową w razie potrzeby kontaktu .  
Małe paczki wysyłamy listem priorytetowym Pocztą Polską, lub kurierem . Towary na zamówienie wysyłamy w ciągu 3-7 dni od potwierdzenia dostępności. Kontaktujemy się wówczas mailem lub telefonicznie z klientem i informujemy kiedy paczka będzie wysłana.
Koszt wysyłki, każdy klient wybiera z listy w czasie dokonywania zamówienia. Zamówienie powyżej 600zł -wysyłka gratis, jednak tylko w przypadku, gdy zamówiony towar można wysłać w 1 paczce.

kurier przy przelewie 1 paczka 15zł
kurier za pobraniem 1 paczka  20zł
list priorytetowy przy przelewie 10zł
W chwili odbioru paczki od kuriera, należy sprawdzić, czy paczka nie jest uszkodzona, oklejona taśmą kuriera. Gdyby była, proszę wypełnić protokół i wpisać, że kurier uszkodził paczkę i bezzwłocznie skontaktować się z naszym sklepem.
Odbiór przesyłki należy pokwitować kurierowi własnoręcznym podpisem.
Zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 o ochronie praw konsumentów (Dz.U.z 2000r Nr 22 poz.271 z późniejszymi zmianami) klientowi przysługuje prawo do odstąpienia od umowy kupna towaru zakupionego na odległość, bez podania przyczyny. Warunkiem przyjęcia zwrotu jest  pisemne powiadomienie sklepu o chęci zwrotu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru.  Towar w stanie niezmienionym (chyba, że zmiany wymaga zwykły zarząd), wraz z dowodem zakupu. Zwrot należności za zwrócone towary nastąpi w terminie 14 dni od daty otrzymania zwrotu, na wskazane przez Państwa konto bankowe, podane w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy kupna. Nie przyjmujemy żadnych paczek,wysyłanych do nas za pobraniem. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący.
Ochrona Danych Osobowych.
Dane osobowe będą przetwarzane przez sklep tylko do realizacji zamówienia, z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa określonych w Ustawie z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych. Każdy z klientów ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, żądania o zaprzestanie ich przetwarzania, co należy zgłosić naszej firmie.