Filmy o rodzicach

TOP6 filmów o byciu rodzicem

Nic nie pisze lepszych scenariuszy niż samo życie, nie mniej, fajnie od czasu do czasu obejrzeć komedię, która pozwala się pośmiać z sytuacji, z którymi mamy do czynienia na co dzień. Dramaty i komedie rodzinne, czy może inaczej, komedie o dzieciach – choć nie tylko – to temat tego wpisu, zachęcamy do przejrzenia naszej listy najlepszych filmów.

Na wstępie wymieniamy film: Życie jest piękne (La vita è bella) z Roberto Begninim – może nie tylko o rodzicielstwie, co o rodzinie, zabawny i wzruszający, natomiast pozostałym pozycjom poświęcamy ciut więcej uwagi.

 ,,Och, życie” (Life as we know it)

Co się może stać kiedy dwójka obcych sobie ludzi zostaje zrządzeniem losu wepchnięta w rolę rodziców? ,,Life as we know it” to przezabawna, słodko-gorzka historia, która mimo typowo amerykańskiego sznytu, powinna przypaść do gustu także tym, którzy nie przepadają za pop-cornowym kinem.

 ,,W pogoni za szczęściem” (The Pursuit of Hapiness)

Co ojciec jest w stanie zrobić dla swojego dziecka? Niesamowita i zwykła zarazem historia walki naprzekór przeciwnościom losu – o tym jest właśnie ,,W pogoni za szczęściem”. Wspaniała rola Willa Smitha i film, który nie bez powodu doczekał się całej masy wrzutek poszczególnych scen na Youtube. Ten film na pewno wzrusza, ale jednocześnie motywuje do pracy by zapewnić bliskim szczęście.

 ,,9 miesięcy” (Nine months)

Klasyczna komedia rodzinna o ciąży i rodzicielstwie. W rolach głównych zadziwiająco młodzi: Hugh Grant i Julianne Moore. Ta komedia przypadnie do gustu przede wszystkim panom, którzy mają dopiero zostać ojcami i mają niezłego pietra w związku z nadchodzącą perspektywą.

 ,,Pokój” (Room)

Wyobrażacie sobie zamknięcie w jednym pomieszczeniu przez 8 lat? Film ,,Pokój” to emocjonalny dramat, pokazujący los dziewczyny porwanej przez psychopatę i więzionej latami w szopie. Choć brzmi to niczym koszmar, tak naprawdę film opowiada przede wszystkim o pięknej relacji na linii matka – syn, o rodzicielstwie bliskości i wyjątkowym świecie jaki mogą wokół siebie stworzyć tylko dwie najważniejsze dla siebie osoby. Wzrusza do łez!

 ,,Jak urodzić i nie zwariować” (What to Expect When You’re Expecting)

Sympatyczna, lekka komedia z przeplatającymi się motywami kilku różnych osób i rodzin. Plejada gwiazd i spora dawka żartów sytuacyjnych, z pewnością jest to opcja warta polecenia na lekki i przyjemny wieczór, zwłaszcza jeśli rozglądamy się za propozycją na dobry film na wieczór spędzony z drugą połówką.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top