23 lipca 2022 – piknik w ogrodzie na Polnej

W sobotę 23 lipca od godziny 11.00 serdecznie zapraszamy wszystkie Mamy i przyszłe Mamy do ogrodu przy Szpitalu na Polnej. To właśnie wtedy razem  portalem Świadoma Mama oraz ze specjalistami z Polnej porozmawiamy o karmieniu piersią, o przygotowaniach do porodu, przybliżymy zasady pierwszej pomocy i odpowiemy na wiele innych pytań naszych gości.

Pretekstem do pikniku jest  Międzynarodowy Tydzień Promocji Karmienia Piersią, obchodzony co roku w dniach 1-8 sierpnia. Nikomu nie trzeba specjalnie zachwalać zalet karmienia piersią, a przy tej okazji chcemy też opowiedzieć o Banku Mleka Kobiecego działającym przy Szpitalu na Polnej.

Piknik na Polnej to doskonała okazja do tego, aby porozmawiać ze specjalistami z naszego Szpitala – przekonuje Dyrektor, prof. dr hab. n.med. Maciej Wilczak. Tematem przewodnim jest laktacja, ale na spotkaniu będzie można porozmawiać też z ginekologiem, położnymi czy pracownikami Banku Mleka Kobiecego. Zapraszamy wszystkie Mamy, ale także i kobiety w ciąży, które planują poród w naszym szpitalu – dodaje prof. Maciej Wilczak.

Widzimy, że tego typu spotkania są bardzo potrzebne – zauważa Dorota Jaworska-Kaźmierczak, właścicielka portalu parentingowego Świadoma Mama. Od lat współpracujemy ze specjalistami z Polnej, których zapraszam na spotkania i webinary. Przyszłe Mamy chętnie szukają porad u najlepszych specjalistów, a takich na Polnej jest naprawdę wielu. Dlatego bardzo nas cieszy, że tym razem na żywo możemy spotkać się na w ogrodzie Szpitala na Polnej i porozmawiać o sprawach ważnych dla kobiet w ciąży, Mam maluchów czy karmiących piersią – dodaje D. Jaworska-Kaźmierczak.

Piknik rusza o 11.00. Wejście od ulicy Jackowskiego (główna brama szpitalna). Panele i wykłady odbywają się w sali wykładowej na terenie szpitala,  a pokazy praktyczne w części ogrodu. Wśród prelegentów będą położne ze Szpitala oraz Banku Mleka Kobiecego, kierownik Szkoły Rodzenia na Polnej, lekarze oraz ratownicy medyczni. Oprócz części medycznej będą też pokazy m.in. popularnych chust do noszenia dzieci, a także sprzętu i produktów z którego rodzice korzystają w opiece nad dziećmi.

Szczegóły na profilach facebookowych GPSK oraz Świadoma Mama. Link do Programu i zapisów: http://web.swiadomamama.pl/pozlato13

Serdecznie zapraszamy!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top