festiwal sztuki iluzji 2023

Festiwal Sztuki Iluzji – największe tego typu wydarzenie już w ten weekend!

Już tylko kilka dni dzieli nas od Festiwalu Sztuki Iluzji, która jak co roku odbywa się na terenie Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji. W programie atrakcje zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, w tym m.in. pokazy najlepszych polskich iluzjonistów oraz niezwykłe animacje dla najmłodszych. Wszystko to w malowniczym otoczeniu lasu i przyrody, w przepięknym miejscu we wsi zlokalizowanej w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem. To miejsce, gdzie wszyscy stajemy się dziećmi i możemy uciec od upałów ostatnich dni w pełne cienia alejki czy też do Strefy Ochłody.

Festiwal Sztuki Iluzji – jedno z największych tego typu wydarzeń w Polsce – to idealna okazja do rodzinnej zabawy, która pozwoli oderwać się codziennego pędu oraz kreatywnie podejść do otaczającej nas rzeczywistości.

Pierwszy dzień Festiwalu będzie należał do iluzjonistów – Macieja Pędy i Krzysztofa Bączyńskiego, a zakończony zostanie robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, magika Wojciecha Rotowskiego. Natomiast w niedzielę na scenie, z nowych artystów, zobaczyć będzie można Mariusza Czajkę oraz Macieja Pola.

Zdradzamy, że Maciej Pęda, jako pierwszy magik w Polsce swój pokaz rozpocznie od występu wokalnego pod prysznicem na scenie – to będzie wyjątkowe widowisko, które naprawdę trzeba zobaczyć na żywo! Artysta przy każdym swoim występie korzysta z pomocy publiczności – dla dzieci jest to niepowtarzalna okazja, by móc znaleźć się na scenie i wziąć udział w niezwykłym wydarzeniu – informuje Dominik Centka, Wiceprezes Zarządu Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji.

Dwudniowy program Festiwalu jest bogaty w różnorodne rozrywki, a wiele z nich odbędzie się w ogromnym namiocie cyrkowym. Jedną z najbardziej wyczekiwanych atrakcji Festiwalu będzie pokaz największej gwiazdy iluzji w Polsce – Macieja Pola, docenianego na międzynarodowych estradach zdobywcę licznych nagród.

Festiwal Sztuki Iluzji - dotknij niemożliwego

Organizatorem wydarzenia jest Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji. Jest ona miejscem wyjątkowym, w którym rzeczy niemożliwe stają się możliwe. Co istotne, jest to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji. Zlokalizowana jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

W trakcie trwania Festiwalu goście będą mogli również skorzystać z innych atrakcji dostępnych na terenie Farmy Iluzji. Unoszona przez balony Latająca Chata Tajemnic, zwana również krzywym domkiem, Muzeum Iluzji, niezwykły Rezerwat Dzikich Smoków, Dom Złudzeń, jedyna w tej części Polski opuszczona kopalnia złota czy Tunel Zapomnienia. To tylko kilka z najbardziej popularnych atrakcji tego miejsca. Ponadto na terenie Parku znajdują się również strefy wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, gdzie zregenerują się również sami rodzice, gdy ich pociechy będą bawić się na którymś z licznych placów zabaw. Szczególnie polecana jest piaszczysta Strefa Ochłody z leżakami plażowymi, basenem i pneumatycznym parkiem wodnym dla dzieci.

Cieszymy się, że po raz kolejny możemy zorganizować Festiwal Sztuki Iluzji. Rok temu odniósł on ogromny sukces. Jest on dla nas szczególnym wydarzeniem, które skupia najlepszych mistrzów estrady i wprowadza naszych gości w świat niezwykłej sztuki, jaką jest iluzja. To nie tylko okazja zobaczenia gwiazd, ale także możliwość spotkania się z nimi i porozmawiania o ich pasji – wskazuje Marcin Wagner, Menedżer Parku Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie, ponieważ byliśmy na nim w zeszłym roku i było super!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top