farma iluzji warszawa

Festiwal Sztuki Iluzji – największe tego typu wydarzenie w Polsce już w ten weekend!

Park Edukacji i Rozrywki Farma Iluzji wraca po przerwie z niezwykłym wydarzeniem. Jest nim największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji, który skierowany jest do rodzin z dziećmi. To dobra okazja, aby spędzić czas razem. Na tym wyjątkowym evencie wystąpi wiele gwiazd polskiej iluzji, a wszystko to tylko w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem w urokliwym miejscu w otulinie lasów. Festiwal odbędzie się w terminie od 15 do 17 lipca 2022 r.

Obecnie coraz mniej mamy czasu dla siebie i dla rodziny. Natłok obowiązków powoduje, że często zapominamy, jak ważny dla budowania relacji i bezpiecznej więzi z dzieckiem jest czas, jaki spędzimy razem.

Idealną okazją do wspólnej zabawy, która zadowoli zarówno opiekunów, jak i najmłodszych jest Festiwal Sztuki Iluzji – największe tego typu wydarzenie w Polsce! Odbędzie się ono w terminie od 15 do 17 lipca 2022 r. Trzydniowy program festiwalu jest bogaty w różnorodne atrakcje, a wiele z nich odbędzie się w ogromnym namiocie cyrkowym.

Pierwszy dzień Festiwalu będzie należał do osób, z którymi pracujemy na co dzień i które dały Farmie Iluzji wiele serca i wspierały nas w trudnych chwilach. Są to Maciej Pęda i Patrycja Lipińska: dzień rozpoczynamy występem uwalniającego się z kaftana Kacpra Mysiorka, natomiast zakończymy go robiącym wielkie wrażenie występem znanego szerszej publiczności z zupełnie innej strony, bo z serialu Na Wspólnej, Wojciecha Rotowskiego – informuje Dominik Centka, Wiceprezes Zarządu. W sobotę planujemy dzień z kid performerami, którzy mają programy dla dzieci. Będą to m.in. Pan Magiczny, Marta Julia Skoczek oraz niezwykły tik-tokerowiec Pan Buźka. Na niedzielę planowany jest wielki finał oraz duża iluzja w wykonaniu arcymistrza Łukasza Granta. Oprócz tego przewidziane są spotkania z artystami, możliwość uzyskania autografów i poznania ich osobiście – dodaje.

festiwal sztuki iluzji

Organizatorem wydarzenia jest Park Edukacji i Rozrywki – Farma Iluzji. Jest ona miejscem wyjątkowym, rzeczy niemożliwe, stają się tam możliwe. Co istotne, jest to jedyny w Polsce park sensoryczny osadzony w świecie iluzji. Miejsce to posiada certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej oraz wiele nagród, w tym prestiżową nagrodę: Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Mazowieckiego. Niedawno Farma Iluzji zdobyła również tytuł najlepszego parku rozrywki 2022 roku według ogólnopolskiego rankingu portalu dzieckowpodrozy.pl. Farma Iluzji to wyjątkowa kompozycja atrakcji dla dzieci i dorosłych, edukacji podanej w przyjaznej formie oraz wyjątkowego miejsca do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu. Zlokalizowana jest w Dolinie Rzeki Okrzejki w otoczeniu ogromnych lasów, w połowie drogi pomiędzy Warszawą a Lublinem.

Cieszymy się, że po przerwie możemy w końcu wrócić do organizacji festiwalu. Ostatnie lata były bardzo trudne dla całej branży. Każde takie wydarzenie to dla nas miesiące przygotowań, aby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik – mówi Marek Szczypek, Prezes Zarządu Spółki. Chcemy uczynić te kilka dni świętem iluzji i dać naszym gościom nie tylko szansę, aby zobaczyli najlepszych mistrzów estrady w akcji, ale też spotkali się z nimi i porozmawiali o ich niezwykłej pasji. Warto podkreślić, że świętujemy w tym roku dziesięciolecie otwarcia Parku – dodaje.

W trakcie trwania Festiwalu goście będą mogli również skorzystać z innych atrakcji dostępnych na Farmie Iluzji (bez dodatkowych opłat). Latająca Chata Tajemnic, czyli przechylony domek z krzywą grawitacją, muzeum iluzji, jedyna w tej części Polski opuszczona kopalnia złota czy tunel zapomnienia – to tylko kilka z najbardziej popularnych atrakcji tego miejsca. Ponadto na terenie parku znajdują się również strefy wypoczynku i relaksu na świeżym powietrzu, gdzie zregenerują się i odpoczną również sami rodzice. Szczególnie polecana będzie otwarta w tym sezonie piaszczysta Strefa Ochłody z leżakami plażowymi, basenem i brodzikiem.

Więcej na: www.festiwaliluzji.pl

Farma Iluzji to ponad 6 hektarów wypełnionych atrakcjami, które sprawiają że aktywny wypoczynek zarówno dzieci, jak i rodziców nabiera nowego wymiaru. Znaleźć tutaj można ponad 60 atrakcji m.in. eksponaty ze świata iluzji, duże budowle, które zmieniają prawa grawitacji, jaki i miejsca do zabawy i wypoczynku – plaża, labirynty, place zabaw, miejsca do grillowania i wiele, wiele innych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top