irygator

SKUTECZNE I NIEZAWODNE URZĄDZENIE DO CZYSZCZENIA JAMY USTNEJ DLA CAŁEJ RODZINY

Chcesz cieszyć się promiennym i zdrowym uśmiechem? Codzienna pielęgnacja zębów i dziąseł jest jeszcze łatwiejsza dzięki przewodowemu irygatorowi do jamy ustnej, który może być używany przez wszystkich członków rodziny. Aby zapewnić doskonałą higienę jamy ustnej, warto uzupełnić swoją codzienną toaletę o czyszczenie zębów za pomocą nici dentystycznej. Korzystanie z niej pomaga zachować zdrowe zęby i dziąsła.

Ultradźwiękowy irygator wodny firmy Panasonic jest wygodny w użytkowaniu i zapewnia widoczne efekty. Wyposażony jest w zaawansowane funkcje umożliwiające skuteczne i wygodne czyszczenie przestrzeni międzyzębowych i kieszonek dziąsłowych. Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości technologii wykorzystującej ultradźwięki, rodzinny irygator do jamy ustnej Panasonic Family skutecznie usuwa resztki jedzenia i bakterie, pomagając zachować zdrowie zębów i dziąseł. Jest wyposażony w zaawansowane technologicznie funkcje, które zapewnią wspaniały wygląd i samopoczucie:

  • Irygator Family Oral Irigator EW1614 wykorzystuje technologię opartą o ultradźwięki do skutecznego, ale jednocześnie delikatnego usuwania resztek jedzenia, płytki nazębnej i bakterii z trudno dostępnych miejsc, takich jak kieszonki dziąsłowe i przestrzenie międzyzębowe.
  • Ten wygodny model irygatora dla całej rodziny wyposażony jest w wielofunkcyjną stację i wymienne nasadki, które można dostosować do potrzeb wszystkich użytkowników.
  • Dopasuj urządzenie do swoich potrzeb i wybierz jeden z trzech rodzajów nasadek. Do wyboru dostępna jest nasadka ultradźwiękowa do mocnego czyszczenia, która jest jednocześnie delikatna dla dziąseł, nasadka ortodontyczną do pielęgnacji elementów aparatów ortodontycznych i nieprawidłowo ustawionych zębów oraz nasadka do pielęgnacji języka, która pozostawia uczucie świeżości i czystości w jamie ustnej. 
  • Urządzenie wyposażone jest w 10 poziomów ciśnienia wody, w tym bardzo delikatny poziom 1, który jest odpowiedni dla wrażliwych zębów zarówno osób dorosłych, jak i dzieci w wieku powyżej 8 lat.
  • Urządzenie wyposażone jest także w duży, wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 600 ml, który umożliwia wygodne i efektywne użytkowanie przez 180 sekund.

Najnowsza technologia wykorzystująca ultradźwięki dla lepszej pielęgnacji jamy ustnej

Nowy, zaawansowany technologicznie rodzinny irygator został zaprojektowany z myślą o ochronie zębów i wzmocnieniu dziąseł. Jego ergonomiczna konstrukcja została zaprojektowana tak, aby uzupełnić codzienną higienę jamy ustnej i zadbać o obszary zębów i dziąseł, do których nie dociera nawet najbardziej skuteczna szczoteczka. Korzystanie z niego nie tylko sprawi, że Twoje zęby i dziąsła będą wyglądać zdrowo, ale zwiększy też komfort i zapewni uczucie świeżości.

Dzięki technologii wykorzystującej ultradźwięki, która zwiększa prędkość strumienia wody i generuje pęcherzyki pary wodnej, możliwe jest dokładne czyszczenie trudno dostępnych miejsc. Pęcherzyki te pękają i tworzą fale ultradźwiękowe, które wzmacniają siłę czyszczenia nawet przy niewielkim ciśnieniu wody. Oznacza to, że możesz dokładnie usunąć resztki jedzenia, które utknęły na powierzchni zębów i w przestrzeniach między nimi, nawet jeśli nosisz aparat ortodontyczny lub mosty protetyczne. Ta specjalistyczna technologia pomaga również usuwać bakterie nagromadzone w kieszonkach dziąsłowych, co pomaga utrzymać zdrowe dziąsła przy ich jednoczesnej stymulacji.

Zaprojektowany z myślą o rodzinie

Irygator do jamy ustnej Panasonic Family może być używany zarówno przez dzieci w wieku powyżej 8 lat, jak i dorosłych. Uświadamianie dzieciom potrzeby czyszczenia przestrzeni międzyzębowych już od najmłodszych lat i wpajanie odpowiednich nawyków może przyczyniać się o poprawy stanu higieny jamy ustnej, a na pewno zachęca dzieci do prezentowania swojego uśmiechu.

Rodzinny irygator posiada 10 ustawień ciśnienia wody, dzięki czemu użytkownik może dopasować strumień wody do swoich potrzeb. Poziom 1 to tryb dziecięcy, który zapewnia delikatne czyszczenie bez powodowania bólu lub dyskomfortu, natomiast poziom 10 jest doskonały dla dorosłych, którzy potrzebują mocnego i dokładnego czyszczenia. Lekki uchwyt jest wygodny do trzymania zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

irygator

Wygoda i wydajność

Czas pracy nowej wersji rodzinnego irygatora jest o 1,5 raza dłuższy  niż w poprzednim modelu. Przy w pełni napełnionym zbiorniku urządzenia działa nieustannie nawet przez 180 sekund, co z pewnością wystarczy na dokładne wyczyszczenie jamy ustnej.

Zbiornik na wodę można łatwo wyjąć, co pozwala na jego ponowne napełnienie i natychmiastowe użycie. Można go również myć w zmywarce, co ułatwia jego pielęgnację i konserwację. Magnetyczny uchwyt, w którym umieszczony jest przewód, ułatwia przechowywanie po użyciu.

Wymienne nasadki do różnych zastosowań

Wielofunkcyjny i wygodny uchwyt irygatora łatwo łączy się z wymiennymi nasadkami odpowiednimi zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W zestawie znajdują się: nasadka ultradźwiękowa do dokładnego usuwania resztek jedzenia, płytki nazębnej i uporczywych bakterii nagromadzonych w kieszonkach dziąsłowych, nasadka ortodontyczna do łatwego usuwania płytki nazębnej i resztek jedzenia z aparatów ortodontycznych i mostów, i nasadka do pielęgnacji języka* do mocnego a zarazem delikatnego czyszczenie języka, która pozostawia uczucie świeżości w jamie ustnej. Masz teraz wszystko pod kontrolą. Nie musisz zastanawiać się już nad skutecznością szczotkowania i nitkowania i możesz spać spokojnie wiedząc, że Twoje zęby i dziąsła są zadbane i zdrowe. 

[*Nasadka do pielęgnacji języka przeznaczona jest wyłącznie do użytku przez osoby dorosłe]

irygator panasonic

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top