przekąski ferie helio

Zabierz Helio na ferie!

Zimowe ferie to czas, podczas którego można odpocząć aktywnie. Narty, snowboard, sanki, wyjazd w góry… Ale też poczytać ulubioną książkę,
w towarzystwie ulubionej herbaty, czy spędzić więcej czasu z przyjaciółmi lub rodziną na świeżym powietrzu. To uroki zimowych miesięcy, z których często korzystamy podczas wolnych dni. Ferie w mieście? To możliwość wyjścia do kina, na basen czy spacer w celu poznania swojej najbliższej okolicy i trochę dalszych zakątków.

Niezależnie od tego, gdzie spędzasz ten wolny czas, pamiętaj o tym,
by zawsze w plecaku mieć… Pyszne i zdrowe przekąski z linii SoSoft! Helio Natura.

To naturalna i zdrowa słodycz bez konserwantów. Sprawdzi się zarówno na stoku jak i podczas filmowego seansu z rodziną. 5 propozycji, które cechuje wyjątkowy, intensywny smak. To świetny substytut dla klasycznych słodkości. Do wyboru masz: daktyle, figi, morele, śliwki i pyszną, nasączoną sokiem żurawinę.

So Soft! to innowacyjna linia dla poszukujących wyjątkowo miękkich
i soczystych suszonych owoców. Wybierz swoją ulubioną przekąskę i ciesz się jej smakiem podczas ferii zimowych – na stoku, na basenie, podczas filmowego seansu czy zimowego spaceru. Niech to będzie wyjątkowy czas spędzony w najlepszym towarzystwie!

Udanego odpoczynku!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top