spray do dezynfekcji

By podróżowanie było czystą przyjemnością

Z upragnieniem czekamy na urlop. To czas, w którym nie tylko w pełni się relaksujemy, ale też poznajemy ciekawe zakątki różnych stron świata. Nie ma wątpliwości, że podróże nas kształcą – poznajemy nie tylko odległe miejsca, ale też ludzi, kulturę, kuchnię. Bez względu na to, jaki jest cel naszej wycieczki, czy będzie to wielka metropolia, a może raczej krótki wypad na łono natury, nigdy nie zapominajmy o zachowaniu właściwej higieny. To dzięki niej ten wyjątkowy czas będziemy mogli spędzić bez najmniejszych zakłóceń i w całkowitym komforcie. Sprawdźcie, jak w prosty sposób tego dokonać.

Kontakt z wirusami i bakteriami mamy dosłownie wszędzie, ale niestety bardzo często o tym zapominamy. Te są obecne również w najbardziej urokliwych miejscach: na plaży, regionalnym targowisku, w najlepszych hotelach i klimatycznych pensjonatach. Do czynienia mamy z nimi również w muzeach, na basenie, w restauracji i środkach transportu, dosłownie wszędzie. Pamiętajmy, że zachowanie tylko najwyższych standardów higieny może zapobiec przykrym konsekwencjom. Doskonale zdajemy sobie jednak sprawę, że podczas podróżowania proces ten jest nieco bardziej utrudniony. Nie oznacza to jednak,  że całkowicie niemożliwy.

sprawy do dezynfekcji rąkCzy wiesz, że aż 80% infekcji wirusowych i bakteryjnych dotyka nas poprzez nieodpowiednią higienę dłoni? To właśnie brudne ręce są przyczyną największej ilości schorzeń. W czasie podróży nie zawsze mamy przecież dostęp do toalety i łazienki z bieżącą wodą. Rzadko wozimy też ze sobą mydło i butelkę z wodą. W takich sytuacjach lepiej sprawdzi się niewielki preparat, który zawsze możemy mieć pod ręką. Przykładem może być MEDISEPT Spray do dezynfekcji rąk. Ten zmieści się do podręcznego bagażu, niewielkiej torebki, turystycznego plecaka czy schowka w samochodzie. Spray można zabrać ze sobą na plażę, górską wycieczkę albo zwiedzanie miasta. Jego użycie jest proste, wystarczy spryskać nim dłonie i lekko rozetrzeć. Nie wysuszy ich, za to skutecznie zlikwiduje wszelkie zanieczyszczenia. Nie zostawi też tłustej, klejącej powłoki. Do tego przyjemnie pachnie i daje natychmiastowe uczucie odświeżenia.

Dla osób, które wybierają aktywny wypoczynek, na przykład podczas wielogodzinnych spacerów czy górskich wędrówek, przyda się preparat do zachowania pełnej higieny stóp. Mowa o MEDISEPT Spray do dezynfekcji stóp, środku, który zapobiega na przykład infekcjom grzybiczym. Można go stosować bezpośrednio na stopy albo dezynfekować nim obuwie. Przydaje się podczas każdego pobytu na publicznym basenie, w saunie czy pod prysznicem. Nie tylko natychmiast odkaża, ale daje też przyjemne uczucie chłodu, które korzystnie wpływa na odprężenie stóp. Nie pozostawia tłustego filtra, przyjemnie pachnie.

spray do dezynfekcji stópOkazuje się jednak, że nie wystarczy tylko dbanie o higienę w aspekcie własnego ciała. Przecież wirusy i bakterie kumulują się na powierzchniach, z których korzystamy. Podczas podróży nigdy nie mamy pewności, w jaki sposób czyszczone były na przykład włączniki światła, poręcze, klamki, uchwyty, blaty, piloty i inne akcesoria, z którymi podczas wypoczynku mamy stały kontakt. Nie wiemy też, kto z nich wcześniej korzystał i czy zostały odpowiednio zdezynfekowane. Aby mieć pewność nienagannej czystości, możemy wykorzystać  MEDISEPT Spray do dezynfekcji powierzchni. Ten idealnie nadaje się do dokładnego oczyszczania wybranej powierzchni nie tylko z brudu, ale też rozmaitych bakterii i wirusów. Wystarczy spryskać dany element, by po 60 sekundach był on idealnie odkażony. Płyn zabija nie tylko bakterie, ale też wirusy, takie jak wirus Rota, grypy, żółtaczki, Ebola, HIV czy opryszczki. Radzi sobie również z różnego typu drożdżakami, a nawet prątkami gruźlicy.

Dodatkowe informacje:

 

Preparaty MEDISEPT pozwalające utrzymać nienaganną higienę podczas podróżowania, występują w trzech różnych odsłonach, by jeszcze lepiej dbać o komfort i zdrowie, kiedy jesteśmy poza domem. W ofercie znajduje się:

– MEDISEPT Spray do dezynfekcji dłoni: Pojemność: 50 ml / Cena: 10,99 zł.

– MEDISEPT Spray do dezynfekcji powierzchni: Pojemność: 100 ml / Cena: 11,99 zł.

– MEDISEPT Spray do dezynfekcji stóp: Pojemność: 50 ml / Cena: 10,99 zł.

Produkty MEDISEPT dostępne są w sklepach sieci Rossmann oraz Kaufland.

spray do dezynfekcji powierzchni

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top