rossman dla dzieci na zime

Hu, hu ha – „Zima z Czyściochami” nie jest zła!

Brak Wam pomysłów jak zorganizować dzieciom czas podczas ferii zimowych? Rossmannowe Czyściochy przychodzą z pomocą: mamy dla Was nowe gry, piosenki i filmiki. Sympatyczne zwierzaki umilą zimowe wieczory i zadbają o wyrabianie dobrych nawyków higienicznych u dzieci.

„Zima z Czyściochami” to kolejna propozycja dla dzieci z udziałem bohaterów Czyściochowa.

– Zdajemy sobie sprawę, że zima, a już szczególnie ferie to nie zawsze łatwy czas dla dzieci i rodziców. Zamknięte przedszkola, kapryśna pogoda – to wszystko sprawia, że rodzicom nie brakuje wyzwań. Uznaliśmy, że dobrym pomysłem będzie przygotowanie zestawu ratunkowego na nudę, który pomoże nam realizować naszą misję, czyli wyrabianie odpowiednich nawyków higienicznych wśród dzieci, a przy okazji ułatwi ich rodzicom życie, bo pomoże zorganizować czas maluchom – mówi Anna Tomczak, Kierownik Sekcji programu Rossnę!

zabawa czyściochowa

Z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym Rossmann przygotował zabawy typu „połącz kropki”, „wykreślanka” czy „labirynt”  – wystarczy pobrać je ze strony Zima z Czyściochami! Drogeria Rossmann.pl i wydrukować. Jest tam też coś dla fanów gier online oraz miłośników piosenek i bajek z bohaterami Czyściochowa. Oprócz tego rodzice mogą skorzystać z materiałów dostępnych na stronie Czyściochowej Akademii, które są umieszczone w zakładce „Dla rodzica”. Stanowią one uzupełnienie zajęć, które dzieci miały w przedszkolu lub szkole i pomagają usystematyzować zdobytą wiedzę. Zabawy są podzielone na bloki tematyczne: korzystanie z toalety, kąpiel i mycie włosów oraz higiena dłoni. W zależności od wieku dziecka rodzice mogą wybrać poziom przedszkolny lub szkolny, bo zabawy mają zróżnicowany poziom trudności. Wystarczy domowa drukarka i kredki, by kreatywnie i wartościowo spędzić czas.                         

Zarówno materiały na stronie Rossnę! z dobrymi nawykami KLIK , jak i te na stronie Czyściochowej Akademii KLIK będą na bieżąco aktualizowane. Pojawią się nowe pomysły na zabawy, kolejne odcinki przygód Czyściochów i wiele innych materiałów. Zapraszamy dzieci i rodziców do wspólnego spędzania czasu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top