Książki dla najmłodszych od Harpercollins Polska – maj 2021

„Pojazdy. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy”

Pudełko pełne zabawy to zestaw zawierający książeczkę z rymowankami oraz nietypowe puzzle. Nietypowe, gdyż elementy mają takie same wymiary i przypominają szpatułki lekarskie do badania gardła. Rodzic czyta rymowane wierszyki o różnych pojazdach, a dziecko układa składający się z 8 patyczków obrazek na dołączonej do zestawu ramce.

Puzzle takie pozwalają ćwiczyć percepcję wzrokową, koordynację ręka-oko oraz motorykę małą. Zestaw ten przypadł do gustu moim chłopcom – starszy syn chętnie pomaga młodszemu w segregowaniu patyczków i układaniu obrazków z pojazdami

 

„Ja i moja mama. Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe”

„Czy to jest moje? Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe”

Najnowsze książki z serii „Akademia mądrego dziecka. A to ciekawe” zawierają rymowane wiesze napisane prostym językiem dostosowanym do dzieci w wieku 0-3 lat, czyli do najmłodszych czytelników. Krótkie teksty, barwne ilustracje z dziurką składającą się na kształt koła (w „Czy to jest moje”) i serca (w „Ja i moja mama”) umilają z pewnością dzieciom odbiór czytanej przez rodzica lektury. Książki pozwalają rozszerzać wiedzę o świecie i nabywać umiejętności społeczne adekwatne do wieku maluszków.

 

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest LATO”

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham, kiedy jest JESIEŃ”

Ostatnie dwie pory roku z serii czterech to kontynuacja bestsellerowej książki „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham”. I tym razem autor opisuje potężne uczucie łączące Małego Brązowego Zająca i Dużego Brązowego Zająca w nawiązaniu do zjawisk przyrodniczych występujących latem i jesienią. Lato to okres, gdy świat jest pełen kolorów pod postacią fauny i flory, a jesień to czas, gdy często wieje wiatr płatający różne figle. Mały Brązowy Zając z typowym dla siebie entuzjazmem poznaje świat.

„Bing. Nowa kolekcja bajek 2”

Książka opisuje przygody króliczka Binga, jego przyjaciół Suli i Pando, wesołych kuzynów Koko i Charliego oraz ich sympatycznego opiekuna, Flopa. Opowiadania o spotkaniu ze strażakami, przyjęciu urodzinowym Binga, harcach na śniegu i zabawach w domku dla dzieci w ogrodzie poruszają znane maluchom tematy. Barwne ilustracje zachęcają dzieci do oglądania książeczki, a niepublikowane dotąd historie bazują na odcinkach uwielbianego przez maluszki serialu.

 

„Bing. Podano do stołu.  Podkładki pod talerz z zadaniami”

Podano do stołu. Podkładki pod talerz z zadaniami to najlepszy sposób na czekanie przy stole na posiłek bez nudy! Książki z serii mają duży format A4 i wytrzymały papier, na którym można postawić talerz, a to oznacza, że ulubieni bohaterowie mogą towarzyszyć każdemu posiłkowi malucha.

Połącz kropki, pokoloruj, znajdź różnice – na tych niezwykłych podkładkach znalazły się zabawy i zadania o różnym poziomie trudności – od bardzo prostych, przeznaczonych dla najmłodszych wielbicieli przygód, po nieco trudniejsze. Zadania i zagadki sprawią, że nawet niejadki nie będą się mogły doczekać kolejnego posiłku!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top