Kwietniowe nowinki od Harperkids dla Przedszkolaków

W poniższym artykule przedstawiamy nowości Harperkids dla dzieci w wieku przedszkolnym. Są to bardzo ciekawe propozycje dla dzieci w wieku 3-6 lat, które z pewnością przypadną do gustu małym bystrzakom.

Zwierzęta. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy

Dinozaury. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy

Pudełko pełne zabawy to taka forma układanki składająca się z 8 patyczków (przypominających szpatułki lekarskie) i podstawki do ich ułożenia. W zestawie znajdziemy również książeczkę ze wzorami i rymowanymi wierszykami do każdego obrazka. Czytanie i układanie elementów korzystnie wpływają na rozwój dziecka. Puzzle rozwijają motorykę małą, czyli pomagają ćwiczyć sprawność rąk, chwytność palców i precyzję ruchów, a wspólne czytanie pomaga rozwijać wyobraźnię oraz wzbogaca słownictwo.

 

Akademia Mądrego Dziecka. Między nami ząbkami

Zapraszamy do buzi – miasteczka pełnego ząbków. Odwiedzimy rodzinę Ząbkowickich i zobaczymy, jak żegnają pierwszego mleczaka. Zajrzymy do szkoły w Ząbkowicach, gdzie ząbki przygotowują się do swoich ról. Będziemy też w fabryce, gdzie rozdrabniają jedzenie; potowarzyszymy ząbkom podczas kąpieli i wizyty u dentysty; zobaczymy, jak walczą z zarazkami i jak możemy im pomóc, by służyły nam jak najdłużej. Piękne ilustracje najwyższej jakości przywodzą na myśl serię Było sobie życie. Język książki dostosowany jest to wieku najmłodszych, a otwierane okienka zachęcają dzieci do poszerzania wiedzy na temat higieny jamy ustnej.

 

Trzy małe świnki. Ty decydujesz

Czerwony Kapturek. Ty decydujesz

Ty decydujesz! to nowa na polskim rynku wydawniczym seria bajek wielokrotnego wyboru, zwanych też paragrafowymi. Nowocześnie przedstawione opowieści zapoznają dzieci z klasyką, ale w atrakcyjny dla nich sposób. Przy okazji rozwijają wyobraźnię, pomagają w zrozumieniu konsekwencji wynikających z różnych wyborów i zaspokajają potrzebę podejmowania decyzji. Dzieci przy lekturze się nie nudzą, ponieważ rozbudowane ilustracje i konieczność podejmowania decyzji skutecznie angażują ich uwagę. To książki do wspólnego czytania, przy których nie będą się nudzić nawet opiekunowie, bo za każdym razem można wyczarować inną opowieść! Bajki z serii Ty decydujesz idealnie sprawdzą się jako prezent dla przedszkolaków. Są też niezastąpione w podróży, gdy trzeba ograniczyć bagaż, a jednocześnie zapewnić dziecku rozrywkę. Dziecko wciela się w jedną z głównych postaci i podejmuje decyzje na każdym etapie czytania książki. Super sprawa dla kreatywnych łobuziaków!

 

My Little Pony. Wodne czary-mary.

Dolina Muminków. Wodne czary-mary

Wodne czary-mary to bezpieczne kartonowe książki z zaokrąglonymi rogami. Są odporne na najróżniejsze dziecięce eksperymenty, a poręczny format pozwoli zabrać je ze sobą do przedszkola, w odwiedziny do babci albo na spacer po parku. Kolorowanie czystą wodą nie pozostawia po sobie bałaganu jak malowanie farbami, papier nie przemięka, a tusz użyty w książkach nie rozpuszcza się i nie plami. Jeśli więc podczas zabawy woda się wyleje, wystarczy ją po prostu wytrzeć, a otoczenie, ubranko, rączki małego artysty albo nowa biała kanapa pozostaną nietknięte! Książeczkę można kolorować w nieskończoność, dlatego z powodzeniem zastąpi kilka innych, klasycznych kolorowanek! U nas przetestowane wielokrotnie, gdyż naprawdę przypadły do gustu czterolatkowi, a i ośmiolatek też je przetestował.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top