Kwietniowe nowości Harperkids dla najmłodszych czytelników

Jak co miesiąc przedstawiamy Wam ciekawe nowości od Harperkids dla najmłodszych Czytelników J Są to książeczki z serii Akademia Mądrego Dziecka, które rozwijają maluszki na wielu polach – wspierają motorykę małą oraz zmysł dotyku, wzroku i węchu u dzieci.

Motyl. Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę

Pająk. Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę

Seria Akademia mądrego dziecka. Pokochaj naturę to nowa seria książek pokazująca, jak żyją owady i opisująca świat przyrody dla najmłodszych. Ruchome elementy angażują motorykę małą i zachęcają dziecko do eksplorowania książeczek. Co więcej, maluszki dowiadują się, że owady są pożyteczne i jak ważna jest ich rola na naszej planecie.

 

Mój dzień. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

Ogród. Akademia mądrego dziecka. Moja pachnąca książeczka z kolorami

Moja pachnąca książeczka z kolorami to kolejna ciekawa propozycja z serii Akademia Mądrego Dziecka dla maluszków. Książki te zapoznają najmłodszych z kolorami i przedstawiają znane z codziennego życia przedmioty w danej barwie. Jednocześnie stymulują nie tylko zmysł wzroku i dotyku (ruchome elementy), ale również węchu poprzez zapachowe elementy – wystarczy potrzeć paluszkiem o stronę. Piękne kolorowe ilustracje sprawiają, że dzieci z przyjemnością odkrywają świat wokół siebie i chętnie się uczą.

Książeczki edukacyjne pomagają w poznaniu otaczającego nas świata, wzbudzając ciekawość i zachwycając formą wydania. Wzmocnione strony są grube, zapewniając wytrzymałość i długie użytkowanie, a dzięki zaokrąglonym rogom, książeczki są bezpieczne.

 

Kocham cię, mamo. Akademia mądrego dziecka. Mój świat

Kocham cię, mamo to przepięknie zilustrowana książeczka pokazująca niesamowitą więź pomiędzy mamą a dzieckiem. To pełna ciepła wierszowana opowieść o uczuciach, której towarzyszą barwne ilustracje przedstawiające małe zwierzątka z mamami. Czytelnik dowiaduje się, jak zwierzęta opiekują się młodymi i jak spędzają one wspólnie czas: na przykład mały leniwiec śpi na brzuszku mamy, zwisając z gałęzi, a mały kangur przytula się do mamy w torbie na brzuszku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top