resibo mamom

Mamy wreszcie na zdjęciach z dziećmi! Akcja Resibo na Dzień Matki

Z okazji Dnia Matki Resibo zaskoczyło wyjątkową akcją w warszawskim Parku Szczęśliwickim, organizując niespodziewane sesje zdjęciowe dla mam z dziećmi. Mamy bez zdjęć
Bardzo często to właśnie mamy pełnią rolę archiwistów rodzinnych chwil, często dokumentując życie swoich dzieci, partnerów i innych bliskich. Niestety, same zwykle pozostają poza kadrem.
Ta niewidzialność w rodzinnych albumach zainspirowała nas do działania – wyjaśnia Małgorzata Jakimowicz, MarkeEng Manager Resibo i mama sześciolatka. – Dzieci bywają zawstydzone przed obiektywem fotografa, a nam zależało na uchwyceniu autentycznych emocji, dlatego zdecydowaliśmy się na wykonanie pierwszego zdjęcia z ukrycia – dodaje Jakimowicz.

Drukowane na miejscu zdjęcie było prezentem dla Mamy, a ponieważ cała akcja odbywała się w pełnym słońcu, obdarowane kobiety otrzymywały również flagowy produkt marki z SPF – Ready To Wear 365. Każdej z obdarowanych kobiet organizatorzy akcji proponowali wykonanie kilku dodatkowych zdjęć. W ten sposób powstały wzruszające kadry dzieci wtulonych w mamy.
Z perspektywy Mam Niejednokrotnie my – mamy fotografujemy swoje pociechy, a zapominamy o sobie! Wspólne zdjęcia to pamiątka i cudowne wspomnienia. Dziękuję, że mogłam doświadczyć radości, która widnieje na wspólnej fotografii – powiedziała Wiktoria, jedna z mam uczestniczących w akcji.

Resibo Mamom_mama otwiera pudełko

Z wielkim uśmiechem na ustach pani wręczyła mi pudełko niespodziankę z kremem z filtrem SPF oraz… wywołanym zdjęciem moim i córki podczas zabawy! Jakież było moje zdziwienie i przeogromne szczęście – wspomina Pani Aleksandra. – Mamy pomimo największego czasu, jaki spędzają z dziećmi mają z nimi najmniej zdjęć. Resibo zrobiło mi dzień, a chwilę z nimi zapamiętam na długo i uśmiecham się sama do siebie za każdym razem, gdy używam ich kremu z filtrem – dodała.
Zdjęcia są przepiękne i niesamowite jest to, że zrobione na szybko i tak spontanicznie, wyszły cudownie. Jestem zachwycona – pełna entuzjazmu odpowiedziała Pani Magdalena.
Poczułam się w pewnym sensie doceniona jako matka, a upominek w postaci kremu z filtrem również mnie ucieszył – stwierdziła Pani Edyta.

Róbmy mamom zdjęcia!
Resibo to marka założona 10 lat temu przez Ewelinę Kwit-Betlej – mamę dwójki dzieci – dla której wielowymiarowe wspieranie kobiet było jednym z głównych założeń przy budowaniu biznesu. Pomysł na akcję ze zdjęciami dla mam zrodził się przy okazji dzielenia się doświadczeniami i spostrzeżeniami zespołu zarządzającego przez Ewelinę, który w ogromnej części składa się z kobiet i mam.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top