Rodzic (prawie) idealny

Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy i uważny.

Ten poradnik powstał dzięki wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu mamypedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Szukasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące wychowywania dzieci? Ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Rodzic (prawie) idealny to unikalne połączenie teorii, porad i ćwiczeń praktycznych dla rodziców oraz opiekunów dzieci w różnym wieku. Ten pełen inspiracji przewodnik powstał
dzięki kompilacji wiedzy oraz doświadczenia mamy-pedagożki, certyfikowanej realizatorki warsztatów dla rodziców. Dzięki temu stał się skarbnicą przydatnych wskazówek, dodatkowo ubarwioną komentarzami oraz ilustracjami dzieci. Jak unikać nadopiekuńczych zachowań? Czy chłopców należy wychowywać inaczej niż dziewczynki? Dlaczego warto poznać teorię pięciu języków miłości? To tylko niektóre zagadnienia, jakie porusza autorka. Pomimo obszernej bibliografii, książka została napisana przejrzystym i zrozumiałym językiem. Każdy, kto po nią sięgnie, znajdzie w niej odpowiedzi na nurtujące go pytania, a dodatkowo utrwali sobie jedną, ważną kwestię: Idealny rodzic nie istnieje. Jest tylko ten świadomy i uważny.

Wiem, jesteś zajęty i zapracowany, nie masz czasu na nic. Dużo pracujesz i wiele od ciebie wymagają: w pracy i w domu, od rodzica, męża, żony, córki, koleżanki. Twój czas z dzieckiem to chwile między innymi obowiązkami. Może nie chcesz ich marnować na czytanie książek i wykonywanie ćwiczeń. Twoja decyzja. Ale jeśli sięgasz po tę książkę, wiedz, że to, co tu znajdziesz, jest inwestycją w ciebie i twoich najbliższych. To poszukiwanie prawdziwego skarbu w twoim życiu – wielka wyprawa po skarb. Bo szczęśliwe rodzicielstwo i pozytywna rodzina to taki właśnie cenny dar.
Zaciekawiony_a? Już teraz sięgnij po poradnik Barbary Augustyniak!

Książka ukazała się nakładem wydawnictwa Novae Res i jest dostępna w sprzedaży na stronie:
https://www.taniaksiazka.pl/rodzic-prawie-idealny-barbara-augustyniak-p-2028949.html

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top