wiosna ksiazki dla dzieci

Marzec z Wydawnictwem HarperCollins Polska – książki dla młodszych przedszkolaków

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest WIOSNA”

„Nawet nie wiesz, jak bardzo cię kocham kiedy jest ZIMA”

Kontynuacja rewelacyjnej książki „Nawet nie wiesz jak bardzo Cię kocham” tworzy serię nawiązującą do czterech pór roku i typowych dla każdej z nich zjawisk przyrodniczych. W wyżej wymienionych książeczkach Mały Brązowy Zając bawi się na śniegu z Dużym Brązowym zającem oraz poznaje wiosnę, podczas której przyroda budzi się do życia, a rośliny cudownie się rozwijają.

BING. KSIĄŻECZKI KARTONOWE

Seria uroczych kartonowych książeczek o miłości i przyjaźni, które można czytać i oglądać bez końca. Oryginalny kształt poręczny format, solidne, odporne na dziecięce eksperymenty karty, a przede wszystkim pełna ciepła treść sprawią, że książeczki będą niezapomnianym prezentem dla małego dziecka.

  • „Bing kocha Flopa” – prosta książeczka w nietypowym kształcie serca o miłości i przyjaźni. Książeczka opowiada o tym, jak bardzo króliczek Bing kocha swojego przyjaciela Flopa i też o tym, jak Flop kocha Binga, co znajduje odzwierciedlenie w codziennych sytuacjach i prostych czynnościach.
  • „Bing. Czekoladowe jajka” to książka w wiosenno-wielkanocnym klimacie o trudnej sztuce dzielenia się z bliskimi osobami czymś ważnym i lubianym. Opowieść obrazuje już najmłodszym dzieciom na czym polega empatia i pokazuje dlaczego warto dzielić się z przyjaciółmi.

„Masza i niedźwiedź. Bajeczki Maszy” z serii Bajki 5 minut przed snem

„14 klasycznych bajek dla dzieci w interpretacji Maszy to nie lada gratka! Opowiadania zostały napisane na podstawie odcinków serialu „Opowieści Maszy”, w którym narratorką jest ulubiona psotnica znana z bajki „Masza i Niedźwiedź”.  W środku znalazły się oryginalne kadry z kreskówki, które w kapitalny sposób dopełniają treści. Daj się zaprosić do świata znanego z klasycznych bajek, gdzie w towarzystwie Maszy poznasz Jasia i Małgosię, Dzielnego Szewczyka, Czerwonego Kapturka, Kopciuszka i wiele innych wspaniałych postaci.”

„Muminki. Bardzo ważne sprawy” z serii Moja Pierwsza Biblioteczka 

Jest to zestaw 4 małych kartonowych książeczek, idealnych dla malutkich rączek. Każda pozycja dotyka innego zagadnienia: pory roku, rodzina i przyjaciele, emocje i kolory, a wszystko w towarzystwie postaci znanych dzieciom z bajek o Muminkach.

 

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top