mixit lemon

Nowa cytrynowa

Słupki rtęci w termometrach zaczynają rosnąć, przez okno zagląda coraz więcej słońca, dni są dłuższe, a ty masz już dość siedzenia w domu? Tak – to nadchodząca wiosna. Aż chciałby się świętować jej nadejście ulubionym batonikiem. Ale, ale – jak wiosna, to zaraz lato – czas plażowania, więc może jednak pomińmy to świętowanie? Takie rzeczy nie przejdą w MixIt – w końcu jesteśmy mistrzami w miksowaniu tego, co najlepsze i najzdrowsze tak, byś codziennie mógł cieszyć się smakiem i to bez wyrzutów sumienia. Dlatego przedstawiamy Ci naszą nową perełkę – przed chwilą z pieca wyjechała nowa Mixitka!

Tym razem naprawdę poszaleliśmy. Z natury jesteśmy optymistami, a te pierwsze promienie wiosennego słońca nastroiły nas tak pozytywnie, że postanowiliśmy pójść na całość. Efektem tego (nie)małego szaleństwa jest połączenie, jakiego jeszcze nie było! Tym razem na tapet wzięliśmy bezglutenowe płatki owsiane i orzechy nerkowca.

Powiesz, że to nic nowego? A kto już spotkał super orzeźwiające połączenie płatków, orzechów i… cudownie cytrynowego aromatu? Tak, tak! U nas króluje już wiosenne orzeźwienie, dlatego nasz batonik łączy w sobie słodkie orzeźwienie i oszałamiającą chrupkością. Całość wzbogaciliśmy masłem shea i komosą ryżową, do tego dołożyliśmy kroplę syropu z agawy, aby jeszcze bardziej osłodzić ci życie.

mixitka

Nowa Mixitka to wyjątkowy, pieczony batonik owsiany, który możesz jeść bez ograniczeń, bez wyrzutów sumienia i bez… glutenu! Tak jest – oto nasz kolejny ukłon w Twoją stronę. Dzięki temu po raz pierwszy Twój organizm podziękuje Ci za batonika. Wydawało się niemożliwe? A jednak. Przecież z MixIt nie ma rzeczy niemożliwych. To tak jak ze smakami, które komponujemy. Uwielbiany niebanalne połączenia (orzechy z cytryną!) tak samo jak Ty kochasz próbować nowości, zwłaszcza jeśli mogą dać tyle dobrego!

Dzięki temu, że zmiksowaliśmy naprawdę wyjątkowe składniki nasza Mixitka nie jest zwykłym batonem. Z powodzeniem może zastąpić Ci drugie śniadanie! Tak, tak. Wiemy, że gdy wychodzi słońce, to ostatnią rzeczą, na jaką ma się ochotę to długie stanie w kuchni. Dzięki naszej Mixitce możesz o tym zapomnieć. Wystarczy, że wrzucisz ją do torebki lub plecaka i niezależnie od tego, gdzie jesteś i co robisz, możesz się cieszyć jej wyjątkowym smakiem. A przecież oferuje Ci znacznie więcej niż tylko smak – płatki owsiane to twoja codzienna porcja błonnika i żelaza, orzechy nerkowca to kopalnia witamin i minerałów, a komosa ryżowa to przecież słynna quinoa, która jest doskonałym źródłem pełnowartościowego białka, zdrowych kwasów tłuszczowych. Takie drugie śniadanie to rozumiemy!

Z MixIt nic cię nie ogranicza, bo po MixItkę możesz sięgnąć w pracy, na rowerze, w aucie, spacerując czy ucząc się. Jesteśmy przecież mistrzami w łączeniu tego, co przyjemne z tym, co pożyteczne. W MixIt nie uznajemy konieczności rezygnowania z czegokolwiek – za bardzo kochamy dobry smak! Więc jeśli tak jak my stawiasz na zdrowie, a nie chcesz rezygnować z pyszności, chcesz wybierać to, co wartościowe, a nie uśmiecha Ci się spędzać wiosny w kuchni a na dodatek chcesz zjeść coś słodkiego, ale jednocześnie orzeźwiającego to… już chyba wiesz co robić!

Miksujmy na zdrowie!

Więcej na www.mixit.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top