szumisie

Nowe Szumisie z kołysankami

Znacie Misie Szumisie? Producent tych szumiących misiów, usypiających Maluszki właśnie wprowadza na rynek wyjątkową nowość: Szumisia z Kołysankami, który ułatwi i umili usypianie starszakom.

Z wiekiem zmieniają się dziecięce potrzeby, Maluszki zaczynają więcej rozumieć i odczuwać. Zmieniają się też rytuały przy usypianiu- towarzyszy im często delikatna muzyka, śpiewanie i nucenie. Dlatego z myślą o Starszakach marka Szumisie stworzyła Szumisia z wyciszającymi kołysankami, zamiast szumów, które ułatwią i umilą zasypianie.

Szumisie z Kołysankami kryją w swoim sercu aż 16 polskich kołysanek (8 wersji śpiewanej i 8 w wersji nuconej). Znajdziecie tu m.in. „Idzie Niebo CiemnąNocą”, „Bajki Iskierki”, „Stary Niedźwiedź Mocno Śpi” czy „Ah Śpij Kochanie”. Słuchanie kołysanek przed zaśnięciem wyciszy i przygotuje Maleństwo do snu. Szumiś z Kołysankami wspiera też Rodziców, którzy nie czują się pewnie w śpiewaniu. Dzieci pokochają delikatne kołysanki a „nucanki” będą doskonałym podkładem i pomocą przy samodzielnym śpiewaniu przez Rodzica.

Niewątpliwym atutem produktu jest fakt, że każdy Rodzic może nagrać swoją kołysankę. Szumiś z Kołysankami posiada bowiem funkcję nagrywania. Serduszko misia odtwarza kołysanki nieprzerwanie przez 30 minut, dzięki czemu dziecko będzie miało czas na zapadnięcie w błogi sen bez konieczności ponownego włączania kołysanek i ryzyka rozbudzenia Maluszka. Serce Szumisia jest bardzo wygodne i proste w obsłudze – wszystkie funkcje ustawiamy jednym przyciskiem.

Maskotka wykonana jest z wielką starannością z przyjemnego w dotyku materiału. Głowa misia może posłużyć jako podusia. Dzieci mogą bezpiecznie się do niej przytulić podczas słuchania kołysanek, gdyż mechanizm grający umieszczony jest w brzuszku misia. Szumisie w całości produkowane są w Polsce.

 

Lista kołysanek:

1. Idzie Niebo Ciemną Nocą
2. Już Gwiazdy Lśnią
3. Ah Śpij Kochanie
4. Twinkle Twinkle Little Star
5. Bajka Iskierki [Na Wojtusia z popielnika…]
6. Stary Niedźwiedź mocno śpi
7. Jadą Jadą Misie
8. Frere Jacques [Panie Janie]

Więcej info: www.szumisie.pl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top