wybielanie zebow

Wybielające rytuały – poranne i wieczorne self-care z białą perłą®

Rytuały pielęgnacyjne to czułość i dobry czas dla siebie, w jesienno-zimowe dni sprawiają jeszcze więcej przyjemności niż zwykle. Niezależnie czy masz już swoje poranno-wieczorne tego typu zabiegi, czy jeszcze nie, możesz wypróbować propozycje urodowo-zdrowotną typu self-care od białej perły®. Gwarancja zdrowszego i jaśniejszego dnia z uśmiechem!

Poranne rytuały self-care od tych wieczornych dzieli nie tylko kilkanaście godzin, ale przede wszystkim ich charakter oraz czas, który możemy na nie poświęcić. Rano pomagają się obudzić, nastroić pozytywnie na resztę dnia – w pędzie poranka mamy często nie więcej niż 20 minut na ich wykonanie. Wieczorne są zupełnie inne – spokojnie zmywamy z siebie obowiązki dnia, odpoczywamy i przygotowujemy do snu. Dbając o ciało, troszczymy się o swoje dobre samopoczucie – w końcu self-care to najlepsza droga do self-love.

Z troski o uśmiech

Misją marki biała perła® jest troska o uśmiech. Nie tylko o zdrowy, olśniewający blask, ale także o wszystko, co ten uśmiech wywołuje – dlatego już dziś wnieś do swojej codzienności zestawy wybielających past do zębów. Każda z nich została indywidualnie dopasowana do pory dnia, tak aby towarzyszyć ci zarówno podczas porannych jak i wieczornych rytuałów.

Wśród past znajdziesz na przykład duet coconut & :kurkuma+Q10 – składniki, które doskonale łączą się nie tylko w kuchni, ale też w paście do zębów! Rano zastosuj pastę :coconut, która zawiera w 100% organiczny olej kokosowy z Filipin o działaniu antybakteryjnym z efektem wybielającym. Pasta pomaga utrzymać naturalne pH w jamie ustnej przez 24 godziny po umyciu zębów, chroniąc w ten sposób przed demineralizacją i próchnicą zębów. Wieczorem użyj pasty :kurkuma + Q10, zawierającą kurkumę i koenzym Q10 – regeneruje dziąsła i pomaga zapobiegać stanom zapalnym. Jednocześnie pasta usuwa przebarwienia ze szkliwa zębów spowodowane spożywaniem pokarmów barwiących. Duet po prostu doskonały!

Dzięki zestawom wybielającym, dedykowanym różnym typom zębów i dziąseł, możesz indywidualnie dopasować pasty do swoich potrzeb. W szerokiej gamie produktów znajdziesz te, dedykowane dla długotrwałego, świeżego oddechu i regeneracji jamy ustnej, stosowane przy problemach z osłabionymi dziąsłami, a także dla wrażliwych zębów czy dla palaczy.

Rytuały są czymś, do czego przyzwyczajamy się z przyjemnością, a te, które mogą stać się zdrową rutyną, zalecane są jeszcze bardziej. Włącz białą perłę® do swojego codziennego rytuału, a pobudki z uśmiechem na twarzy (bielszym każdego dnia) gwarantowane!

Dossier produktów:

biała perła® jako jedyna marka na rynku oferuje pełną gamę naturalnych past do zębów bazujących na naturalnych enzymach, które zawierają ekstrakty ziołowe i olejki.  Formuły te rozwiązują szereg problemów o charakterze stomatologicznym. Ich głównym zadaniem jest wybielanie, ale nie oddziałują na szkliwo w sposób mechaniczny, lecz bezinwazyjnie „rozpuszczają” przebarwienia dzięki enzymowi: oksydaza glukozowa. Twórcy zrewolucjonizowali rynek dzięki nadawaniu na pasty  RDA – współczynnika ścieralności. Im wyższy indeks, tym większa ścieralność szkliwa zębów. Wyższa ścieralność zwiększa ryzyko zarysowania szkliwa i może powodować ich nadwrażliwość.

Wybielająca pasta do zębów -kurkuma + Q10

Wybielająca pasta do zębów :kurkuma + Q10

Wybielająca pasta do zębów, stanowiąca połączenie ekstraktu z kurkumy i przeciwutleniacza koenzymu q10. Połączenie tych składników regeneruje dziąsła, wzmacnia szkliwo zębów oraz usuwa przebarwienia, powstałe w wyniku picia kawy i herbaty. RDA 11 (bardzo niska ścieralność). 100% zawartości substancji naturalnych.

Cena: 16,99 zł

Wybielająca pasta do zębów -coconut

Wybielająca pasta do zębów :coconut

Pasta do zębów, zawierająca 100% olej kokosowy z Filipin, posiadający właściwości antybakteryjne i wybielające. Przeznaczona do codziennego użytku. RDA 97 (średnia ścieralność) zalecana przy tworzeniu się nadmiernej płytki nazębnej.93% zawartości substancji naturalnych.

Cena: 24,99 zł

Dossier marki:

20 lat temu w Tatrach Wysokich założyciele marki biała perła®, Jan Jurik i jego syn Zlatko, z pomocą specjalistów opracowali pierwszy system pozwalający wybielać zęby w domowym zaciszu. Zestaw wybielający, który był dostępny także w polskich aptekach, okazał się hitem. Dzięki pozytywnym opiniom klientów portfolio marki rozrastało się, poszerzając się o kolejne pasty opracowane i produkowane w Tatrach Wysokich. Naturalne pasty do zębów biała perła® są unikalne dzięki formule opartej na enzymach i wyciągach z ziół, które pozwalają bezpiecznie wybielać zęby. Dla założycieli marki bardzo ważne jest to, aby ich pasty były nie tylko skuteczne, lecz także jak najbardziej naturalne. Każdy z produktów ma także ręcznie wyrabiany smak, stworzony wyłącznie z naturalnych aromatów.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top