Wyjątkowy prezent urodzinowy od serca

Każde urodziny to niezwykły powód do radości. Są jednak takie rocznice, które aż proszą się o to, by uczcić je w wyjątkowy sposób. Najczęściej są to okrągłe jubileusze lub takie, które stanowią pewien przełom w życiu. Tak wspaniałe chwile warto dzielić z najbliższymi. To także jedna z najlepszych okazji, by wręczyć bliskiej osobie cudowny prezent, dzięki któremu właśnie tę imprezę zapamięta do końca życia.

Urodziny malucha

Ile lat kończy Twoje dziecko? Każde kolejne urodziny to wyjątkowy czas pełen refleksji. Z każdym rokiem maluszek zdobywa więcej umiejętności i doświadczeń. Ostatnie lata to skarbnica wspomnień. Pierwsze dni w przedszkolu, pierwsze własnoręcznie postawione literki i rysunki na miarę malarza!  Właśnie takie chwile warto zachować w CEWE FOTOKSIĄŻCE. Taki nowoczesny album ze zdjęciami Twojej pociechy, który dokumentuje np. 4 rok jej życia to wzruszająca pamiątka i doskonały prezent. Będzie to idealny upominek dla chrzestnych, dla Dziadków czy nawet dla samych siebie i malucha, gdy dorośnie.

Pamiętaj, że to, jak będzie wyglądała stworzona na tę okazję fotoksiążka, zależy tylko od Ciebie. Możesz to zrobić na wiele sposobów – podzielić dany rok na miesiące i pokazać, jak Twoje dziecko się zmieniało, jak rosło i jakie umiejętności zdobywało. Dodatkowo warto w takiej fotoksiążce umieścić kody QR z filmami, na których maluch zaczynał mówić, chodzić czy układać klocki. Powrót do tych pięknych chwil po latach, będzie niezwykłym przeżyciem.

Niezapomniany pierwszy roczek

Dzień, w którym Twój maluszek obchodzi pierwsze urodziny to cudowna chwila dla całej rodziny. Z pewnością masz wiele zdjęć, które pokazują przełomowe momenty – pierwszy uśmiech, raczkowanie czy nieporadne kroki. Każda nowa umiejętność to coś niezwykłego. Podczas tych 365 dni tak wiele się zmieniło – dziecko odkrywa świat i poznaje rodzinę. Wspólnie budujecie wspaniałą więź, która pozostanie już na zawsze.

Pierwsze urodziny to także i dealny moment na podarowanie młodemu solenizantowi wyjątkowego prezentu. Niewątpliwie takim będzie CEWE FOTOKSIĄŻKA Kids, która ma grube strony o zaokrąglonych narożach, dzięki czemu będzie pełni bezpieczna dla malucha. To prezent idealny dla każdego odkrywcy świata. Może być to opowieść przeprowadzająca dziecko przez najfajniejsze momenty, takie jak wyprawa do ZOO czy pierwsze wakacje.

W dorosłość z pięknymi wspomnieniami!

Dopiero co Twój maluch kończył pierwszy roczek, a tu… ani się obejrzałeś i… wkracza w pełnoletniość? Tę chwilę, gdy oficjalnie staje się osobą dorosłą, warto upamiętnić i podsumować najlepsze momenty z minionych lat. Podaruj mu coś, co pokaże, jak wiele wspólnie przeżyliście w formie CEWE FOTOKSIĄŻKI. Z pewnością masz zdjęcie z każdych urodzin – zbierz je wszystkie i stwórz z nich stronę tytułową. Następnie możesz wykorzystać zdjęcia z całego życia, segregując je na poszczególne lata, pory roku czy przełomowe momenty. Pierwszy dzień w szkole, pierwsze wakacje czy zabawy z przyjaciółmi to doskonałe wspomnienia, które każdy chce zachować na dłużej. Dodatkowomożesz dodać podpisy, które się kojarzą ze wspólnymi chwilami, rodzinne powiedzonka czy śmieszne przejęzyczenia, które są Waszym żartem rodzinnym. Możesz wybrać format, a tych CEWE oferuje wiele –  od klasycznego A4, po naprawdę imponujący rozmiar – CEWE FOTOKSIĄŻKĘ XL lub XXL. W czasie tworzenia skorzystaj z szablonów, baw clipartami i stwórz najwspanialszy prezent na świecie! Będzie on tak indywidualny, jak bardzo indywidualny jest charakter obdarowywanej osoby!

50 lat minęło, jak jeden dzień…

Okrągłe urodziny to prawdziwe wydarzenie. 50 lat to prawdziwy przełom w życiu. Człowiek jest wówczas dojrzały, ma pewien bagaż doświadczeń, ale ile jeszcze przed nim! To idealna okazja do świętowana. A jak wiemy, bez prezentów nie ma urodzin. Dlatego, jeśli w tym roku szykuje Ci się taka okazja, to podaruj solenizantowi wyjątkowy prezent podsumowujący ostatnie lata z jego życia. Idealnie sprawdzi się CEWE FOTOKSIĄŻKA. Możesz także poprosić bliskich o pomoc w jej stworzeniu i mieć przy tym dobrą zabawę. Z pewnością każdy ma zdjęcie z solenizantem, które warto umieścić w takiej fotoksiążce. Do tego możesz dodać napisy, w których każdy napisze od siebie życzenia i jakieś ciepłe słowo. W ten sposób podarujecie jubilatowi wspólną Księgę Życzeń! To sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wspaniale i zobaczy, jak wielu osobom na niej zależy. A jeśli chcesz, by Twoja fotoksiążka była bardziej elegancka i wytworna – możesz pokusić się o wyjątkowe okładki, ze skóry czy lniane, które zostały nagrodzone w 2020 roku przez stowarzyszenie TIPA World Awards. Stanowią one piękną alternatywę dla klasycznej oprawy i są dekoracją samą w sobie.

Stworzenie bliskim prezentu od serca, który powstaje od początku z myślą o nich, to najlepsze co możemy im dać. Fotoksiążka z pewnością wywoła uśmiech bliskich w każdym wieku. Idealny pomysł dla maluchów, ale także starszych członków rodziny. CEWE FOTOKSIĄŻKA zajmuje ważne miejsce w sercu, ale może także elegancko prezentować się na regale domowej biblioteczki.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top