kajtek niesforek

Zaprzyjaźnij się z Kajtkiem!

Poznaj Kajtka Niesforka i zaczytaj się w pełnych humoru historiach, które udowadniają, że codzienność widziana z perspektywy dziecka jest o wiele ciekawsza! Autorem książki jest Krzysztof Żaryn.

Zaprzyjaźnij się z Kajtkiem, ośmiolatkiem mieszkającym wraz z rodziną i psem Kolesiem pod Warszawą. Jeśli wydaje Ci się, że z racji młodego wieku niewiele się jeszcze w jego życiu dzieje, jesteś w dużym błędzie. Chłopiec świetnie gra w piłkę i bierze udział w zawodach, uczy się gotować, choć nie ma o tym bladego pojęcia, włącza się w rodzinne zajęcia nawet wtedy, gdy nikt go o to nie prosi i opowiada dowcipy, które najbardziej śmieszą… jego samego. Porzuć smutną minę i daj się porwać niezwykłym, niesfornym Kajtkowym opowieściom!

Książce patronują TVP ABC, MiastoDzieci.pl – inspiracje dla rodziców i dzieci, nakanapie.pl i Radio Warszawa.

– AŁA! UGRYZŁ MNIE! – taki wrzask obudził dzisiaj rano cały nasz dom. No prawie cały. Staśka nie obudził, bo to on krzyczał. I mnie też nie obudził, bo to ja gryzłem.
W naszym domu jest taka tradycja, że raz w roku obchodzimy Dzień Kobiet. To święto to taka pozostałość po bardzo dawnych czasach. Tata mi to tłumaczył i mówił, że to komunistyczne wymysły. Nie wiem, co to znaczy, ale myślę, że nie chodzi tu o taką komunię jak w kościele. W innym wypadku dziewczyny dostawałyby co roku rower, a to by było bardzo niesprawiedliwe.

Zażyj codziennej dawki radości i zaczytaj się w „Kajtku Niesforku”!

O autorze:

Krzysztof Żaryn – socjolog i dietetyk. Pasję do żywienia i pisania łączy od 2014 roku w felietonach historyczno-zdrowotnych w magazynie „wSieci Historii” oraz w wierszach na fanpage’u Krzysztof Żaryn – Dietetyk/Wierszokleta. Prywatnie człowiek rodzinny i towarzyski, zafascynowany arkanami produkcji wina, wychowania dzieci i pisania książek.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top