Charytatywny pokaz mody Endo

Już w najbliższą sobotę 24.11.2018 r., o godzinie 14 w warszawskiej Elektrowni Powiśle, zgodnie z coroczną tradycją, marka Endo wraz z Szymonem Majewskim, Kubą Wesołowskim, Mateuszem Damięckim i wieloma innymi gwiazdami, po raz kolejny weźmie udział w charytatywnym pokazie mody dziecięcej. To wyjątkowe wydarzenie, na którym podopiecznym Fundacji Spełnionych Marzeń na wybiegu, towarzyszyć będą gwiazdy i misie Endo!

Poczuj radość z pomagania

Świadome zakupy to nie tylko ekologiczne produkty. Marka Endo, która angażuje się w pomoc dzieciom i aktywnie wspiera Fundację Spełnionych Marzeń, pokazuje, jak w prosty sposób możemy pomóc innym. Każdy z nas kupuje ubrania, a wybierając specjalnie zaprojektowane koszulki Endo, dołączamy do akcji Razem Możemy Więcej. Środki ze sprzedaży trafiają na cele charytatywne i podczas gdy Twoja koszulka cieszy oko, komuś innemu pozwala spełnić choćby najmniejsze potrzeby lub marzenia. – Nie każdy zdecyduje się być wolontariuszem na oddziale, ale każdy może pomóc kupując koszulkę sobie, rodzinie, przyjaciołom i propagując akcję – powiedziała Dyrektor Artystyczna Endo – Aneta Kołaszewska – gorąco zachęcam do kupowania koszulek dla całej rodziny. Przygotowaliśmy pełną kolekcję – od niemowlęcych body, poprzez t-shirty dla dziewczynek i chłopców, po koszulki dla kobiet i mężczyzn w różnych rozmiarach – dodała. Dzięki środkom zebranym na poprzednich edycjach, na oddziałach onkologicznych zostały zorganizowane zajęcia z arteterapii, a dzieci wyjechały na turnusy rehabilitacyjne. W tym roku pragniemy pobić rekord poprzednich edycji. Zachęcamy wszystkich do przyłączenia się do akcji, szczególnie wszystkich Mikołajów i Panie Mikołajowe – charytatywne koszulki pod choinkami to udane i zdrowe Święta dla innych. Podarujmy komuś gwiazdkę z nieba, razem możemy więcej.

Wyjątkowy pokaz na Warsaw Fashion 2018

Warsaw Fashion to największe w Polsce wydarzenie modowe, którego organizatorką jest Dorota Wróblewska. Każdego roku, podczas wydarzenia odbywa się charytatywny pokaz mody Endo dla Fundacji Spełnionych Marzeń. Na wybiegu pojawiają się podopieczni Fundacji w towarzystwie znanych i lubianych osób. W tym roku przy prezentowaniu kolekcji ubranek, dzieciom towarzyszyć będą: Mateusz Damięcki, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Gabi Drzewiecka, Przemysław Cypryański, Piotr Świerczewski, Marcin Mroczek, Kuba Wesołowski, Jarek Jakimowicz, Szymon Majewski, Michał Lewandowski, Janusz Chabior i Sasha Strunin.  Małe gwiazdy wieczoru wystąpią w ubrankach z kolekcji Endo, oraz w koszulkach charytatywnych Razem Możemy Więcej. – Ideą pokazu mody jest pokazanie zwycięzców i dodanie otuchy wszystkim walczącym z chorobą. Pokazy mody to dla naszych podopiecznych to nie tylko przejście po wybiegu. To odzyskanie siły i nadziei po długim leczeniu. Ale przede wszystkim docenienie ich bohaterskiej walki – mówi Tomasz Osuch, Prezes Fundacji Spełnionych Marzeń.

Na pokaz przyjdziemy w koszulkach Razem Możemy Więcej!

Każdy z nas może wesprzeć Fundację w prosty sposób. Wystarczy kupić koszulkę z limitowanej serii, przyjść w niej na pokaz, zrobić sobie zdjęcie i udostępnić je w social mediach, oznaczając hasztagi: @endo.pl #endopl #razemmozemywiecej #endodlafundacji. To mały gest, a dla podopiecznych Fundacji znaczy naprawdę wiele. Otwórzmy się na pomaganie i sprawmy, aby stało się ono naszym nawykiem. – Rozglądajmy się dookoła, aby zauważyć tych którzy nas potrzebują! – powiedziała Aneta Kołaszewska

https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top