Charytatywny pokaz mody Endo na Warsaw Fashion 2018!

W miniony weekend Elektrownia Powiśle w Warszawie, zamieniła się w europejską stolicę mody. Podczas tegorocznego Warsaw Fashion na wybiegu w charytatywnym pokazie mody, najnowszą kolekcję marki Endo zaprezentowali podopieczni Fundacji Spełnionych Marzeń, w towarzystwie celebrytów i Misiów Endo.

Endo – marka oddana dzieciom!

Endo.pl to polska firma odzieżowa, tworząca ubrania z zabawnymi grafikami, którym towarzyszą chwytliwe hasła i gry słowne. Dzięki temu, dziecięce stylizacje nabierają absolutnie niepowtarzalnego charakteru. – Dbamy o edukacje artystyczną i estetyczną naszych małych klientów. Endo to świetne jakościowo ubranka dla dzieci z niebanalnymi grafikami i tekstami znanych artystów, chętnie wybierane przez rodziców – mówi Dyrektor Artystyczna Endo Aneta Kołaszewska. Limitowana seria koszulek charytatywnych Razem Możemy Więcej to ukłon marki w kierunku podopiecznych Fundacji, którym już od najmłodszych lat przyszło mierzyć się z nierównym wrogiem, jakim jest choroba. Cały zysk ze sprzedaży tych wyjątkowych t-shirtów przeznaczany jest na cele Fundacji. W tym roku udało się zebrać aż 80 tyś. złotych. Dzięki tym środkom, na oddziałach onkologicznych zostaną zorganizowane zajęcia z arteterapii, a dzieci dotknięte chorobami nowotworowymi będą mogły uczestniczyć w licznych turnusach rehabilitacyjnych.

Razem Możemy Więcej na Warsaw Fashion 2018

Od kilku lat, w harmonogram Warsaw Fashion wpisuje się charytatywny pokaz mody, organizowany przy współpracy Fundacji Spełnionych Marzeń i Endo. Najnowsza kolekcja marki oraz koszulki akcji Razem Możemy Więcej, prezentowane są na wybiegu przez dzieci, którym towarzyszą powszechnie znani i lubiani przedstawiciele show-biznesu. W tegorocznej edycji udział wzięli: Szymon Majewski, Mateusz Damięcki, Janusz Chabior, Jarek Jakimowicz, Gabi Drzewiecka, Sasha Strunin, Karolina Pilarczyk, Marta Manowska, Michał Lewandowski, Patryk Czerniejewski oraz Piotr Świerczewski. Gwiazdy przełamały nieśmiałość dzieci i były dla nich ogromnym wsparciem! – Jestem tu praktycznie co roku, bo pomaganie tym dzieciom sprawia mi ogromną radość – powiedział o projekcie, w którym uczestniczy od samego początku – Szymon Majewski.  Natomiast Magdalena Różczka, ambasadorka akcji, dodaje: Najbardziej cieszy mnie zarażanie innych osób chęcią pomagania. Wierzę w to, że wspólnie można zdziałać cuda. Najlepiej widać to podczas zbiórek pieniężnych – nieważne, czy ktoś daje 5, 10 zł, czy dużo więcej. Najważniejsze, że wspólnie jednoczymy się i działamy w szczytnym celu.

Akcja wciąż trwa!

Jeśli w Waszej szafie nie wisi jeszcze wyjątkowy t-shirt Razem Możemy Więcej, nic straconego! Akcja nie dobiegła końca. Zaczynamy od początku, bo jak mówi Aneta Kołaszewska – Rehabilitacja to proces długi i kosztowny. Zachęcamy wszystkich czytelników do zakupu koszulek oraz oczywiście artystów i gwiazdy do pomagania i współpracy z ENDO. Rozglądajmy się dookoła, aby zauważyć tych którzy nas potrzebują! Oferta limitowanej serii jest naprawdę szeroka. Każdy z pewnością znajdzie w niej coś dla siebie – Endo oferuje większe rozmiary dla kobiet i mężczyzn, mniejsze t-shirty dla chłopców i dziewczynek, a nawet specjalne body dla niemowlaków – przypomina Magdalena Różczka. Zbliżające się święta to czas, w którym stajemy się dla siebie bardziej życzliwi, a pomoc potrzebującym przychodzi nam dużo łatwiej. Ofiarowując w prezencie świątecznym koszulki z akcji, obdarowujemy podwójnie – bliskie nam osoby modnym, oryginalnym t-shirtem, oraz dzieci, dla których z pozoru mały gest, znaczy naprawdę wiele.

Koszulki charytatywne idealne jako prezent pod choinkę, dostępne w sklepie internetowym Endo:

https://endo.pl/kolekcja/razem-mozemy-wiecej

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top