tuli chusteczki nawilżane

Nawilżane chusteczki od LUBA Tuli dla dzieci i niemowląt

Na rynku dostępne są wyjątkowo miękkie  i delikate nawilżane chusteczki oraz papier toaletowy dla dzieci i niemowląt od LUBA Tuli.

LUBA Tuli opowiada o sile przytulenia – tej budującej miłość, bliskość i bezpieczeństwo oraz o jej terapeutycznej roli i wpływie na prawidłowy rozwój dziecka. Gest przytulania jest jednym z najbardziej naturalnych odruchów, a jak dobrze wiadomo, nikt nie przytula tak jak mama.

Przytulaniem budzimy i usypiamy, pocieszamy i nagradzamy. Tuleniem okazujemy całą naszą ogromną miłość, która rodzi się wraz z dzieckiem i jest jedyna w swoim rodzaju.

Dziecko to najdelikatniejsza istota na ziemi, dlatego tak ważna dla mamy jest jego bezpieczna pielęgnacja. Niestety nie wszystkie kosmetyki będące już na rynku są bezpieczne dla delikatnej skóry dziecka.  Nawilżane chusteczki LUBA Tuli łagodnie oczyszczają, pielęgnują oraz odświeżają. W szybki i łatwy sposób usuną wszelkie zabrudzenia, przydadzą się do czyszczenia brudnych rączek, do wycierania twarzy po posiłku, czy pielęgnacji skóry w okolicach pieluszkowych. Poręczny, nawilżany papier toaletowy dla dzieci LUBA Tuli charakteryzuje się niezwykle przyjemnymi, owocowymi zapachami i stanowi idealne akcesorium dla mam, które starają się nauczyć pociechy samodzielnego korzystania z toalety. Dzięki wyjątkowo dobranej recepturze z dodatkiem substancji znanych ze swoich właściwości pielęgnacyjnych, nadaje uczucie delikatnego oczyszczenia i pielęgnacji, stanowiąc świetny sposób na zachowanie czystości i świeżości po każdym skorzystaniu z toalety.

Mamy kochają

WODĘ I PROSTY SKŁAD

Według przeprowadzonych badań, mamy poszukują w wybieranych dla pociech produktach prostego składu, który opiera się na czystej wodzie. LUBA Tuli wychodzi im naprzeciw! Najlepsi eksperci opracowali recepturę, dzięki której nasze produkty składają się aż w 97% z wody. Dzięki tym wyjątkowym recepturom skóra maluszka nie jest obciążona, a dodatkowo chusteczki zapobiegają powstawaniu odparzeń, podrażnień i zaczerwienień.

Ponadto, nawilżany papier toaletowy jest produktem o fizjologicznym pH, a materiał, z którego jest zrobiony jest w całości pochodzenia naturalnego, biodegradowalny i kompostowalny oraz nadaje się do spłukania w toalecie.

WIĘCEJ O MARCE:

LUBA to polska marka specjalizująca się w produkcji chusteczek i ściereczek nawilżanych. Tworzymy produkty, które są zawsze pod ręką, będą towarzyszyć Państwu na co dzień, rozwiązując szybko i wygodnie codzienne problemy związane z utrzymaniem czystości w domu, z higieną psów czy w innych, ważnych dla Państwa kategoriach.

Jakość i bezpieczeństwo produktów LUBA potwierdzają wdrożone systemy ISO 9001 oraz GMP Jesteśmy także dumni z przyznanego certyfikatu BRC Global Standards for Consumer Products z najwyższą możliwą oceną A+. Dbając o najwyższą jakość, współpracujemy z ekspertami z dziedziny kosmetologii, biotechnologii i weterynarii.

Posiadamy nowoczesny park maszynowy mieszczący się w Mińsku Mazowieckim oraz doświadczoną kadrę wykwalifikowanych specjalistów. Na każdym etapie produkcji dbamy o zachowanie jakości użytych surowców oraz właściwy przebieg procesów produkcyjnych. Wprowadzone na rynek Chusteczki nawilżane LUBA zostały docenione przez konsumentów oraz ekspertów branży i nagrodzone brązową Perłą Rynku Kosmetycznego jako najlepszy debiut 2018 roku.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top