szczotkowanie zębów

Nowość! Elgydium z linią produktów do higieny jamy ustnej dla dzieci Emoji

Kolorowe i wesołe buźki Emoji na dobre weszły do naszej codzienności. Te małe symbole świetnie oddają emocje i wprowadzają luźniejszą atmosferę w wiadomościach, w świecie dorosłych. Są uwielbiane również przez maluchy. Radosne ikonki stały się także motywem przewodnim nowej linii produktów do higieny jamy ustnej dla dzieci Elgydium Emoji.

Linia inspirowana zabawnymi symbolami składa się z pięciu produktów: dwóch szczoteczek dopasowanych do grup wiekowych, dwóch past oraz płynu do płukania jamy ustnej dla starszych dzieci. Produkty chronią zęby dzieci przed próchnicą oraz wzmacniają szkliwo. Akcesoria i pasty ELGYDIUM Emoji Kids i Junior są barwne i ozdobione wesołymi ikonkami. Dzięki nim dbanie o higienę jamę ustną stanie się jeszcze lepszą zabawą podczas, której pociechy będą wyrabiać sobie nawyk codziennej rutyny.

ELGYDIUM Emoji Kids szczoteczka do zębów dla dzieci 2-6 lat

Szczoteczka do zębów przeznaczona dla dzieci w wieku 2-6 lat. Ma małą główkę z włosiem różnej długości, aby dokładnie myć mniejsze zęby oraz masować i czyścić dziąsła. Szeroka rączka zapewnia wygodny uchwyt dla małych dłoni dziecka.

Elgydium Emoji Kids Orzeźwiająca Truskawka pasta do zębów dla dzieci 3-6 lat

Przeciwpróchnicowa pasta do zębów o smaku orzeźwiającej truskawki. Opracowana w taki sposób, aby skutecznie chronić zęby mleczne u dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Zawiera fluorki w ilości odpowiedniej dla tego wieku – 1000 ppm jonów fluorkowych, dzięki czemu pomaga wzmacniać i chronić zęby najmłodszych.

Elgydium Emoji Junior szczoteczka do zębów dla dzieci w wieku 7-12 lat

Profesjonalna szczoteczka do zębów, dedykowana dzieciom od 7 do 12 roku życia. Zaprojektowano ją z myślą o bezpiecznej i efektywnej pielęgnacji zębów mlecznych i stałych. Ma główkę dopasowaną do buzi dzieci, dzięki czemu dociera oraz skutecznie doczyszcza wszystkie zęby. Model ten ma także włosie dopasowane do potrzeb najmłodszych. Miękkie, dłuższe włosie jest bezpieczne dla delikatnych dziąseł dziecka. Krótkie włókna czyszczą zęby dokładnie usuwając osady i naloty.

Elgydium Emoji Junior Tutti-Frutti pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat

Przeciwpróchnicowa pasta do zębów o smaku Tutti Frutti. Chroni i wzmacnia stałe zęby dzieci w wieku od 7 do 12 lat, dzięki zawartości fluoru dostosowanej do potrzeb tej grupy wiekowej – 1400 ppm jonów fluorkowych.

Elgydium Emoji Junior – płyn do płukania jamy ustnej

Ma formę gotowej do użycia płukanki, chroniącej uzębienie przed próchnicą. Ten produkt zaleca się stosować dzieciom powyżej 6 roku życia oraz u tych, noszących aparaty ortodontyczne. W jego składzie znajduje się Fluorinol® (250 ppm F) aminofluorek 2-giej generacji który wiąże się szybciej i mocniej ze szkliwem zębów, zapewniając zębom lepszą ochronę przed próchnicą.

Wszystkie wspomniane w tekście nowości marki ELGYDIUM dostępne są wyłącznie w aptekach stacjonarnych oraz internetowych oraz w wybranych gabinetach stomatologicznych.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top