łapacz snów z sówką - zdjecie

Stylowe dodatki do pokoju dziecięcego

Każda mama marzy o idealnym i wyjątkowym pokoiku dla swojej małej pociechy. Miejscu, które odzwierciedlać będzie jej estetykę ale także wartości i uczucia jakimi chciałaby otoczyć swoje dziecko. Może to być np.: miłość, rodzina, tradycja, spokój i ciepło. Takie właśnie emocje i wartości podkreślone zostały w stylowych dodatkach do pokoju dziecięcego polskiej marki Maylily. Śmiało można powiedzieć, że te szydełkowe akcesoria to zdecydowanie unikaty na rynku a przy okazji hity pośród rzeczy wybieranych na prezenty i to nie tylko świąteczne.

Maylily to polska marka założona w 2012 roku przez młodą, przedsiębiorczą mamę Katarzynę Mitas. Rzeczy jakie ma dostępne to nie tylko rzeczy do snu dziecka: kocyki, pościele śpiworki, pieluszki ale także wyjątkowe akcesoria dziecięce a pośród nich przepiękne dodatki do pokoju malucha.

W Kolekcji szydełkowej ważne jest podkreślić fakt iż jest całkowicie robiona ręcznie i posiada wszystkie wymagane dziecięce atesty. Girlandy z kulami, lodami lub sowami, kuszą nowoczesnymi wzorami i tradycyjnym wykonaniem. Można je rozwiesić w całym pokoju dziecięcym według własnego uznania. Niesamowite łapacze snów np. z małymi sówkami potrafią pięknie podkreślić pokoik w stylu boho ale nadadzą także oryginalnego wyglądu bardziej stonowanemu, ascetycznemu wnętrzu. Balony z dzierganymi małymi sowami w różnych kolorach są idealnym elementem do powieszenia przy dziecięcym łóżeczku a pozytywki czy też karuzele świetnie mogą uzupełnić ten ciepły klimat jaki chcemy uzyskać w miejscu gdzie dziecko będzie spało.

balon ozdoba do pokoju dziecka
Na uwagę zasługują dodatkowo wielkie poduchy podłogowe puffy XXL z króliczymi uszami. Te z kolei są szyte ręcznie. Świetnie sprawdzają się jako leżanka dla maluszków,
element dekoracyjny w pokoju a przede wszystkim jako poducha do zabaw dla nieco starszych dzieci.

„ Znalezienie i zatrudnienie Pań, które świetnie robią na szydełku w Polsce i to jeszcze w tych czasach to nie była łatwa sprawa. Choć nie chodziło nam o klimat koronek z Koniakowa to jednak wymogi były dosyć duże bo przecież w tej kolekcji ważny jest detal. Udało nam się dopiąć wszystko na ostatni guzik, nawet wyprodukować swoją eco przędzę, która była specjalnie dla nas barwiona. Teraz wszyscy zainteresowani rodzice mogą cieszyć się stylowym pokojem swoich szkrabów a przy okazji pokazać im mały element edukacyjny nawiązujący do tradycji. Choć ma dosyć nowoczesny design to jednak wykonanie bardzo tradycyjne ” mówi Katarzyna Mitas

łapacz snów dekoracja

Ceny produktów:
girlandy z sówkami, lodami, kulkami – 79,00zł – 209,00zł
łapacze snów – 55,00zł, 89,00zł, 129,00zł
balony z sówką -139,00zł
pozytywki z sówkami – 139,00zł
karuzele – 159,00zł
poducha bunny XXL – 399,00zł

poducha puffy xxl

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top