nulli

Dzień z życia niemowlaka – nowa kolekcja OTULLI

Nulli, marka oferująca wysokiej jakości akcesoria dla niemowląt i starszych dzieci przygotowała wyjątkową prezentację kolekcji otulaczy i pieluszek OTULLI stworzonych ze 100% tkaniny bambusowej. Historia jednego dnia z życia niemowlaka przepełniona jest dziecięcą słodyczą i miłością do mamy. Dzień Dziecka w przedstawionej relacji jest radością dla mamy, a Dzień Matki paradoksalnie jest najszczęśliwszym dniem dziecka.

otulli

Kolekcja OTULLI wykonana jest z naturalnej tkaniny – 100% tkanina bambusowa i ozdobiona jest wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Bambus ma właściwości antybakteryjne, co czyni go bardziej odpornym na pasożyty i nie wymaga używania pestycydów w hodowli. Dzięki wyjątkowym cechom tkanina bambusowa jest przyjemna, otula dając poczucie ciepła i komfortu oraz chłodzi w upalne dni izolując gorące powietrze od skóry maluszka. Kolekcja OTULLI to otulacze dostępne w trzech wielkościach oraz pomocnicze pieluszki pakowane po 3 lub po 5 szt. Tkanina bambusowa ma lekki splot i jest jednym z ulubionych materiałów mam, ponieważ wykonane z niej produkty mają moc zastosowań.

Mamo, u Ciebie w ramionach jest mu najlepiej. Tuląc go pokazujesz, jak bardzo go kochasz i jakim jest dla Ciebie cudem, pozwalasz poczuć się bezpiecznie, uspokajasz. Twój dotyk ma niespotykaną moc dla maluszka. Zadbaj o jego komfort ze 100% tkaniną bambusową z kolekcji OTULLI. Do pielęgnacji wykorzystaj pieluszki, a do zadań specjalnych „oddychający” otulacz, abyś zawsze miała poczucie, że dajesz dziecku to, co najlepsze.

Dossier produktów

Wszystkie produkty z kolekcji OTULLI: https://nulli.pl/kolekcja-otulli-0-13440.htm

Otulacze OTULLI:

Otulacz bambusowy z kolekcji OTULLI to must have każdej wyprawki i stylowy dodatek pomocny dla mam pociech w każdym wieku. Otulacz ozdobiony jest wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Dodatkowo, włókna bambusowe są niezwykle przyjemne w dotyku dlatego są tak lubiane zarówno przez mamy, jak i przez dzieci.

Otulacz bambusowy OTULLI ma wiele zastosowań:

– idealnie sprawdzi się w domu, jak i na dworze,

– jako otulacz do spowijania noworodka (swaddling),

– okrycie do otulania niemowlaka,

– ochrona od ulewania na ramię opiekuna,

– otulacz podczas karmienia piersią,

– podkład do przewijania,

– osłonka przed wiatrem,

– osłonka przed słońcem,

– kocyk w upalne dni,

– ręcznik na plażę,

Zasady pielęgnacji: pranie w temperaturze max. 30°, bez suszenia w suszarce. Przed pierwszym użytkowaniem zaleca się pranie.

Dostępne wymiary:

70 cm x 70 cm (+/- 5cm) – cena: 59 zł

110 cm x 100 cm (+/- 5cm) – cena: 109 zł

145 cm x 120 cm (+/- 5cm) – cena: 129 zł

Skład: 100% tkanina bambusowa
Produkt wykonany w Polsce.

Pieluszki OTULLI:

Pieluszki bambusowe z kolekcji OTULLI to niezawodny zestaw pomocny dla każdej mamy. Pieluszki OTULLI dzięki swoim niewielkim rozmiarom zmieszczą się nawet do kieszeni, dzięki czemu uratują niejedną mamę z mokrej opresji. Ulewanie, zabawa gryzakiem czy rozlany napój nie będą problematyczne. Pieluszki z kolekcji OTULLI ozdobione są wyjątkowym, autorskim wzorem, który został nadrukowany przy pomocy farb bezpiecznych dla dzieci. Dodatkowo, włókna bambusowe są niezwykle przyjemne w dotyku dlatego są tak lubiane zarówno przez mamy, jak i przez dzieci.

Zasady pielęgnacji: pranie w temperaturze max. 30°, bez suszenia w suszarce. Przed pierwszym użytkowaniem zaleca się pranie.

Pieluszki dostępne w 2 zestawach:

TRÓJPAK 30 x 30 cm (+/- 3cm) – cena: 57 zł

PIECIOPAK 30 x 30 cm (+/- 3cm) – cena: 89 zł

Skład: 100% tkanina bambusowa
Produkt wykonany w Polsce.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top