Plażowanie z dzieckiem – niezbędne gadżety do zabawy

Okazuje się, że plaża szybko może zamienić się w krainę pełną niezapomnianych przygód, a niewielka piaskownica w magiczny plac zabaw. Wystarczy, że zabierzemy ze sobą zestawy proponowane przez polską markę Wader. To rozmaite gadżety, takie jak łopaty, grabki, wiaderka, foremki. Dzięki tym prostym zabawkom z piasku może powstać zamek, fosa, wytrzymałe tunele i najpiękniejsze rzeźby.

Z całą pewnością wakacje nad morzem staną się świetną inspiracją do wielogodzinnej zabawy, a akcesoria od Wader pobudzą wyobraźnię najmłodszych turystów, którzy spędzają czas na plaży. Przedstawiamy zestawy, które z całą pewnością umilą dzieciom pobyt w miejscu pełnym piasku.

Wózek księżniczki – Komplet zawiera 8 elementów, z których chętnie skorzysta każda mała księżniczka. To wygodny wózek na kółkach do łatwego transportowania skarbów, a w nim wiaderko z sitkiem (pojemność 2 litry), grabki, łopatka, konewka oraz foremki z iście morskim akcentem w formie muszli czy rozgwiazdy. Całość ozdabia trwała, kolorowa grafika, która nie zmyje się nawet podczas intensywnej zabawy w piasku i w wodzie.

Tech Truck Auta Budowlane z Akcesoriami Do Piasku – To zestaw, w którym znaleźć można 3 pojazdy z ruchomymi elementami: wywrotkę, walec oraz ładowarkę. Do nich dołączone zostały typowe akcesoria jak łopatka, grabki oraz foremki. Z takimi akcesoriami każdy maluch może stać się prawdziwym budowniczym.

Foremki 4 szt. – Foremki to niezbędne akcesoria do wyśmienitej zabawy na plaży. W zestawie Wader znaleźć można te w kształcie morskich stworzeń jak kraba czy ośmiornicy. Są też typowe symbole, jakie wiążą się z morską głębią, to muszla oraz rozgwiazda.

Statek z Akcesoriami Do Piasku – Atrakcyjna zabawka, która umila zabawę w piasku, a jednocześnie staje się świetnym organizerem. W środku dziecko może przechowywać swoje morskie skarby. Do zestawu dołączone są też typowe akcesoria, takie jak łopatka, foremka z morskim motywem oraz młynek.

Komplet Do Piasku Akwarium 7 el.– Przeźroczyste wiaderko, które podczas zabawy może przemieniać się w atrakcyjne akwarium. Do tego dwie foremki, łopatka, grabki oraz konewka. Całość ozdabiają trwałe, morskie motywy.

Komplet Do Piasku z IML 7 el. Pink – Duży zestaw z niezbędnymi akcesoriami do tworzenia rozmaitych form z piasku. W komplecie znajduje się kwadratowe wiaderko (pojemność 2 litry), konewka (pojemność 0,5 litra), łopatka, grabki, sitko oraz dwie foremki w kształcie morskich motywów. Całość ozdobiona została nieścieralną grafiką.

Komplet Do Piasku z IML 10 el. Pink – To rozbudowana wersja zestawu idealnego na plażę. Zawiera duże wiaderko (pojemność 3,4 litry), konewkę (pojemność 0,5 litra), łopatkę, grabki, sitko oraz aż 5 foremek – 2 w kształcie motywów morskich i 3 z kolorowymi obrazkami. Całość została ozdobiona bajecznymi syrenkami i morskimi falami, a wszystko w formie nieścieralnych obrazków IML.

Wader oferuje również bajkowe zestawy do zabawy w piasku z ulubionymi postaciami z najpiękniejszych produkcji Disneya. Dzieci mogą wybierać komplety ozdobione nieścieralnymi naklejkami z księżniczkami z Krainy Lodu, Myszką Miki, Nemo, Dorą, Mini, Auta czy Kubusiem Puchatkiem.

zabawki na plażę

Kpl. do piasku 9 el. – Wybierając ten zestaw, maluch ma do dyspozycji okrągłe wiaderko (pojemność 3,4 litry), do tego łopatkę, sitko, młynek, grabki oraz 4 foremki o różnych kształtach. Całość została ozdobiona nieścieralnymi i wodoodpornymi naklejkami z motywem Krainy Lodu.

Łopatka długa IML – Wader oferuje niezwykle trwałą łopatkę do piasku o całkowitej długości 66 cm. Jej trzonek wykonany został z metalu, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Na szufli zastosowano trwałą naklejkę IML z motywem głównych bohaterów bajek Krainy Lodu lub Auta.

Kpl. do piasku 7 el. – Zestaw składa się z dużego wiaderka (pojemność 2 litry), sitka, łopatki, młynka, grabi oraz 2 foremek. Na wiaderku zamieszczono trwały nadruk IML z motywem z bajki Auta.

Kpl. do piasku 9 el. – To rozszerzona wersja standardowego zestawu. Każda mała księżniczka może do woli bawić się w piasku przy wykorzystaniu okrągłego wiadra (pojemność 3,4 litry) ozdobionego trwałym nadrukiem z wizerunkiem Królewny Śnieżki, sitka, grabi, łopatki młynka oraz trzech kształtnych foremek z naklejką Arielki, Roszpunki i Królewny Śnieżki. Do zestawu dołączona jest też dodatkowa foremka w kształcie domku.

Wózek z kpl. letnim – Z tego zestawu zadowolony będzie każdy maluch, który uwielbia bawić się w piasku. To komplet, którego podstawę stanowi wygodny wózek na kółkach, duże wiaderko (pojemność 2 litry), łopatka, sito, grabie, konewka oraz dwie kształtne foremki. Poszczególne elementy ozdobione zostały trwałym nadrukiem IML z wizerunkiem postaci z bajki Mini.

Kpl. do piasku 9 el. – Zestaw, z którego cieszyć się będzie każde dziecko uwielbiające zabawy z piaskiem i wodą. W jego skład wchodzi wiadro (pojemność 3,4 litry), konewka (pojemność 0,5 litra), sitko, łopatka, grabie, 2 foremki o różnym kształcie oraz atrakcyjna motorówka. Poszczególne elementy ozdobione zostały trwałym nadrukiem IML z motywem bajki Nemo bądź Dory.

Taczka – Przydaje się do budowy zamków z piasku, transportu małych kamyczków, a nawet wody. Zmieszczą się w niej wszystkie skarby, które służą dziecku do szalonej zabawy na plaży. Taczka ozdobiona została nieścieralną naklejką z motywem ukochanego Kubusia Puchatka.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top