Rybki na magnes

Ręcznie robiona zabawka Rybki na magnes

Na zabawki wcale nie trzeba wydawać wielkich pieniędzy, ba, czasem najwięcej radości i satysfakcji daje kreatywna zabawka wykonana przez nas samych lub wspólnie z dzieckiem. Podsuwamy pomysł na taką prostą zabawkę – rybki na magnes z wędką!

Pomysł jest dość banalny, ale genialny w swojej prostocie. W pierwszej kolejności trzeba znaleźć materiał na wędkę, może to być np. kijek lub rurka, którą następnie trzeba sprytnie obwiązać sznurkiem, tak aby jeden koniec sznurka dyndał z końca wędki. Sztuka polega na zawieszeniu na sznurku magnesu, zależy więc jaki magnes zechcemy użyć. W naszym przypadku, był to magnes z dziurką, więc zainstalowanie go na sznurku nie było problemem.

Rybki zabawka

Rybki zabawka dla małych wędkarzy 

Druga rzecz to rybki. Oczywiście one również muszą być namagnesowane, a żeby były zarazem ładne, proponujemy tu wykorzystać… gąbki z biustonosza, które nadają się świetnie, w ich wnętrzu łatwo umieścić magnes, zaszyć i ewentualnie doszyć materiał (jako ogonek rybki). Zwieńczeniem całej pracy jest pomalowanie rybek. Wędka dla dziecka może być dla malucha niezłą hecą i zachęcić go na przyszłość do tworzenia własnych, polecamy takie kreatywne zabawki!

Zabawka wędka

1 Komentarz

  1. Ręcznie robione zabawki | Bajan -  8 grudnia 2015 - 14:34

    […] mojej ocenie, ręcznie robione zabawki to wspaniała sprawa. Wystarczy nieco podumać, zainspirować się czymś i dzięki temu mogą […]

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie będzie opublikowany. Uzupełnij pola (wymagane):

Podaj proszę poprawną wartość dla zapytania poniżej. * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Powiązane artykuły

Skontaktuj się z nami

kontakt @ e-maluchy.pl

kom. 510 796 217

kom. 730 005 263

Polecamy

sklep z zabawkami

Polecamy

Polecamy

USG piersi Warszawa

Back to Top